Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
vahepeal toksisin jah seda, pärast suurt cashouti ja downerit, õnneks väga vähe, praegu nl50/nl100, ja harva nl200
Algselt postitas qbj0hn
Vaata postitust

äkki keegi teab mõnda head pakkumist? start võiks olla nii ruttu kui võimalik.
Comment