*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • harryahven
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1964

    #1516
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Mängidki nii kõrgel?Nägin sind mingiaeg microgamingu hu nl20 lauas imo.Või panen mööda.
    vahepeal toksisin jah seda, pärast suurt cashouti ja downerit, õnneks väga vähe, praegu nl50/nl100, ja harva nl200

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #1517
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      WIN 7 mul telku taga ja klapid, volume kontroll näitas mõlemat, aga panin klapidele dount use this device kuskilt ja nüüd on ******, enam ei tule klappidest heli ja ei näita neid ka kuskil ja ei leia kohta kust saaks tagasi panna, saab keegi aidata, nii närvis juba..

      Comment

      • kollane
        Pokkerihai
        • Nov 2008
        • 2031

        #1518
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        mis selle riba nimi oli mis win7 ülesse desktopile panna saab? kuhu kõik ikoonid panna?
        millalgi, keegi mainis ka aga ei tule meelde :((

        tänud ette

        E: dell dock
        Last edited by kollane; 26.02.11, 07:42. Põhjus: sain

        Comment

        • ziimukaz
          Grinder
          • Jan 2010
          • 741

          #1519
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas harryahven Vaata postitust
          WIN 7 mul telku taga ja klapid, volume kontroll näitas mõlemat, aga panin klapidele dount use this device kuskilt ja nüüd on ******, enam ei tule klappidest heli ja ei näita neid ka kuskil ja ei leia kohta kust saaks tagasi panna, saab keegi aidata, nii närvis juba..
          Start -Search : Manage audio devices

          Comment

          • Char
            Pokkerihai
            • Sep 2009
            • 1848

            #1520
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
            Seal videos, 2:06, 20.4% asemel 11.78% ei peaks olema või on keegi vahepeal jokkerid ka kaardipakki pannud
            mnjah kas pole mitte nii, et kokku turni ja riveriga on 20,4 %
            ehk on valesti pandud

            Comment

            • ziimukaz
              Grinder
              • Jan 2010
              • 741

              #1521
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              lol @ foorumi botid http://forum.snowboard.ee/index.php

              Comment

              • udikaz
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1946

                #1522
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                keegi teab kust leiaks mingeid soodsaid reisi pakkumisi või lihtsalt mingeid imesoodsaid lennupileteid soojale maale? tahaks lihtsalt kiirelt patareid laadida ning prioriteediks oleks +EV hinnaga pakett või lennupiletite hind võrreldes tavahindadega äkki keegi teab mõnda head pakkumist? start võiks olla nii ruttu kui võimalik.

                E: võib ka öelda mõnda lehekülge millel tasub pilku peal hoida, et aegajalt tuleb häid pakkumisi.
                Last edited by udikaz; 26.02.11, 08:43.

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #1523
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Kõik Raplasse Big Airi vaatama. Õhtul pralle.

                  Comment

                  • Spewmonkey
                    Seina Augustaja
                    • Oct 2008
                    • 2293

                    #1524
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                    keegi teab kust leiaks mingeid soodsaid reisi pakkumisi või lihtsalt mingeid imesoodsaid lennupileteid soojale maale? tahaks lihtsalt kiirelt patareid laadida ning prioriteediks oleks +EV hinnaga pakett või lennupiletite hind võrreldes tavahindadega äkki keegi teab mõnda head pakkumist? start võiks olla nii ruttu kui võimalik.

                    E: võib ka öelda mõnda lehekülge millel tasub pilku peal hoida, et aegajalt tuleb häid pakkumisi.
                    Kunagi olin siin midagi: http://lastminute.ee/

                    Comment

                    • harryahven
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1964

                      #1525
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                      Start -Search : Manage audio devices
                      ty

                      Comment

                      • qjet
                        Grinder
                        • Apr 2009
                        • 806

                        #1526
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                        Kõik Raplasse Big Airi vaatama. Õhtul pralle.
                        ?

                        Comment

                        • ziimukaz
                          Grinder
                          • Jan 2010
                          • 741

                          #1527
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas qjet Vaata postitust
                          ?
                          Suusa ja lumelaua hüppe võistlus Raplas RÜGi juures, kell 12 algab.

                          Comment

                          • Karikakar
                            Vana Tegija
                            • Jul 2009
                            • 1235

                            #1528
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Vb on siin õigusega tegelevaid inimesi, kui võimalik, siis aidake luua õiguslaused, millel oleks järgnevad tunnused:

                            1. lause:
                            a) regulatiivne,
                            b) keerulise osaliselt määratletud hüpoteesiga,
                            c) otseviitava alternatiivse kohustava dispositsiooniga

                            2. lause:
                            a) õigustkaitsev,
                            b) alternatiivse hüpoteesiga,
                            c) lihtsa täielikult määratletud organisatsioonilise sanktsiooniga

                            Comment

                            • Owner85
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 2146

                              #1529
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              palju umbes käsi vaja läbi mängida FTPs @NL50 et saada 7500 punni?

                              Comment

                              • Arcticman
                                FPP Pro
                                • Apr 2009
                                • 208

                                #1530
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Solid jutt oli ESTPatricku poolt @tv3.

                                Comment

                                Working...