*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
-
Comment
-
Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
paraku näeb sellist kujundust ainult eestis. aga palju õnne ikkagi.
Comment
-
Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
Rõõm teda taas kommenteerimas kuulda. Nii tv6s kui ka vsb inglise liiga mängudel. Üks lemmikutest kindlasti.Algselt postitas PATestrick Vaata postitustOtt Järvela
Comment
-
Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
Algselt postitas Relamz Vaata postitustKas mingit muud saadet peale high stake pokeri ja poker after darki on kus tuntumad näod nuppe lükkavad?
Pokerstarsi Big Game. Vägatigi mahlane pokkerisaade. Dwani ja Ivey kohalolekust võid unistada.
Full Tilt Million Dollar Game on ka olemas aga see on kahjuks nii igawate kommentaatoritega, et kohe halb hakkab
Comment
-
Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
eih, ma eestist ära aga google on ikka sini-must-valge!Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitustparaku näeb sellist kujundust ainult eestis. aga palju õnne ikkagi.
Comment
-
Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
Keskkoolis sai ka pranglimisega nerditud, liitmise rekord jäi kuskile 3k kanti, aga 3,4k mingi absoluutne rekord küll pole imo.Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitustbrag, olen eesti meister pranglimises ja peaks liitmise rekordi omanik olema isegi.
pole kaks aastat umbes tegelenud sellega ja ei teagi kas üle on tehtud, vahepeal paar kuud taagasi tegin päeva ja sain 7ks 3.2k-ga, rekord 3.7k
edit: teen kiirelt mõned korrad ja vaatan kuidas läheb.
edit2: valetasin, 3.4k oli hoopis rekord, kontrollisin. (see peaks olema maksimumilähedane.)
Polegi aasta aega proovinud, peab tegema
Comment
-
Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
tra mai jõua enam.... õhtu otsa katsetamist ja parim, mille suutsin kokku segadaAlgselt postitas vennike Vaata postitustilusat vabariigi aastapäeva ! üritasin kooreliköörist, kohviliköörist ja curacaost shooterit segada, epic fail, aga sakib heasti vähemalt :))
holmsest ei taha midagi teada...
Comment
Comment