*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • harryahven
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1964

    #1426
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    rofl ikka ei biidi variatsiooni, lendasin insta PLO600sse poole stackiga peale riskis biitide saamisi. Õnneks mõned korrad duubeldasin.
    (Y) i like

    Comment

    • low-flow
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1208

      #1427
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Päris huvitav, avastasin tänu sellele lehele, et suudan peast liita ainult kuni kahekohalisi arve, mille kogusumma jääb alla 100...

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #1428
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        Google näeb täna eriti vahva välja. Palju õnne meile:)

        synnipaev.gif

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #1429
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          paraku näeb sellist kujundust ainult eestis. aga palju õnne ikkagi.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1430
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            ohooo

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #1431
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              ilusat vabariigi aastapäeva ! üritasin kooreliköörist, kohviliköörist ja curacaost shooterit segada, epic fail, aga sakib heasti vähemalt :))

              Comment

              • emmimees
                Klubi Liige
                • Aug 2010
                • 2719

                #1432
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Kena aastapäeva ka minu poolt! Kohe lähen ostan Poker Mindseti ja tähistan seda kõike ka mingi joogiga :)

                Comment

                • JaanusX
                  Õpihimuline Mängur
                  • Sep 2010
                  • 392

                  #1433
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Tsernobõlis on kevad... rohi muutub järjest sinisemaks ja põõsastes hauguvad linnud..

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1434
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    keegi mingit sauna ei tea, mis bookida saaksd täna TARTUS? voiks mingi siuke enam v2hem olla..

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #1435
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas PATestrick Vaata postitust
                      Ott Järvela
                      Rõõm teda taas kommenteerimas kuulda. Nii tv6s kui ka vsb inglise liiga mängudel. Üks lemmikutest kindlasti.

                      Comment

                      • kuco
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1910

                        #1436
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                        Kas mingit muud saadet peale high stake pokeri ja poker after darki on kus tuntumad näod nuppe lükkavad?

                        Pokerstarsi Big Game. Vägatigi mahlane pokkerisaade. Dwani ja Ivey kohalolekust võid unistada.
                        Full Tilt Million Dollar Game on ka olemas aga see on kahjuks nii igawate kommentaatoritega, et kohe halb hakkab

                        Comment

                        • mislinn
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1734

                          #1437
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Big Game ja Partypoker premier league on parimad mida ma viimasel ajal näinud, PAD ja HSP on kuidagi igavaks jäänud.

                          Comment

                          • Platinum
                            FPP Pro
                            • Jan 2010
                            • 248

                            #1438
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                            paraku näeb sellist kujundust ainult eestis. aga palju õnne ikkagi.
                            eih, ma eestist ära aga google on ikka sini-must-valge!

                            Comment

                            • trippin567
                              Julm Donk
                              • Mar 2010
                              • 65

                              #1439
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                              brag, olen eesti meister pranglimises ja peaks liitmise rekordi omanik olema isegi.
                              pole kaks aastat umbes tegelenud sellega ja ei teagi kas üle on tehtud, vahepeal paar kuud taagasi tegin päeva ja sain 7ks 3.2k-ga, rekord 3.7k

                              edit: teen kiirelt mõned korrad ja vaatan kuidas läheb.

                              edit2: valetasin, 3.4k oli hoopis rekord, kontrollisin. (see peaks olema maksimumilähedane.)
                              Keskkoolis sai ka pranglimisega nerditud, liitmise rekord jäi kuskile 3k kanti, aga 3,4k mingi absoluutne rekord küll pole imo.
                              Polegi aasta aega proovinud, peab tegema

                              Comment

                              • vennike
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1958

                                #1440
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas vennike Vaata postitust
                                ilusat vabariigi aastapäeva ! üritasin kooreliköörist, kohviliköörist ja curacaost shooterit segada, epic fail, aga sakib heasti vähemalt :))
                                tra mai jõua enam.... õhtu otsa katsetamist ja parim, mille suutsin kokku segada


                                holmsest ei taha midagi teada...

                                Comment

                                Working...