Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
vaatasin hh üle ja turn oli 3 hoopis my bad.
Ootan suppordilt kirja.....ja kaardid muutusid showdownil.
Käe alguses oli käes mul 58 ristid ja showdownil oli järsku 57 offsuit
Muust teemast ka:PTR teatas officaly,et ta ei tracki enam FTP-d.Ei midagi enam FTP-ga seoses seal ei toimu,ei käsi ega neid buddy liste kes memberid on ja muidu asju mis varem saadaval olid.
Algselt postitas Gettofish
Vaata postitust
Ootan suppordilt kirja.....ja kaardid muutusid showdownil.
Käe alguses oli käes mul 58 ristid ja showdownil oli järsku 57 offsuit
Muust teemast ka:PTR teatas officaly,et ta ei tracki enam FTP-d.Ei midagi enam FTP-ga seoses seal ei toimu,ei käsi ega neid buddy liste kes memberid on ja muidu asju mis varem saadaval olid.
TC
Comment