*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Timpz
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2029

    #1306
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    starman jah keerab sitta

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #1307
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
      Kuhu tasub see pokerstrategy 50$ võtta?
      võimalikult sitale saidile, et heal saidil kus tulevikus hea mängida oleks first deposit bonust ära ei nussiks. oleneb mida mängid, 6max action on igalpool fishine väikestel saitidel, fr kohta ei oska öelda, mõndadel saitidel pole üldse fr laudu vist..

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #1308
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        urkasaidile ilmselt jah. samas isegi Tilti võid võtta vist. saad kohe rakebacki + first deposit bonust jääb ka alles.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1309
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
          mul elion ka jamas täna. Nett läks 15 minutiks ära kui just olin reganud kahele sng-le ja keegi sai free buy-inni :( , tegelt olin kahele reganud, aga õnneks tavalisel turbol jõudis kaspar1302, kellel ma helistasin unreg teha.

          fk kirjutamise ajal ka net nahhui, megatilt. HUsng ei ole võimalik mängida sita connectioniga/ ilma backup connectioniga.
          Muideks uues maksuseaduses on täiesti kompensatsioon sees. Saada kiri PokerStarsi supporti ja nad edastavad info Elioni. Kui näevad tõesti, et sul net läks saad buy-inid tagasi. Seepärast fishid ka mänguaeg vahest meelega disconnectivad, et raha tagasu saada ja cash-games enam seetõttu disconnect protection laudu ei olegi.

          Täpselt sama on ka bad biitide ja cooleritega. Ainukese asjana, et pead siis saatman eile oma EV graafiku, et nad oskaks õigesti raha tagasi kanda.

          EDIT: aga tõsist juttu ka. mul net ka kogu aeg ennem jamas. Starsi ja MSN connectionit ei kaotanud aga veeb lendas maha. Lasin panna valguskaabliga neti (ei pidanud pennigi juurde maksma), problemid kadusid ja ping on põhjas. Kusjuures kui ma õigesti aru sain siis peaks selle valgukaabliga neti ise läbi nende lehe sisselülitama ja lendab 100 EEK-i arvele juurde aga tänasel päeval seda mul vaja ei lähe. lihtsalt ei näe vajadust.

          Comment

          • low-flow
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1208

            #1310
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
            urkasaidile ilmselt jah. samas isegi Tilti võid võtta vist. saad kohe rakebacki + first deposit bonust jääb ka alles.
            Ei ole, see 50 läheb first depona kirja ja saad 50 boonust. Vähemalt kui mina aastaid tagasi nii alustasin, oli nii.

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #1311
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              võimalik.. ei vaidle vastu, sest pole sinna rolli ps kaudu saanud. samas mäletan nagu keegi tuttav oleks võtnud sealt rolli ja sai deposit bonust ka.. võimalik, et ajan midagi segamini.

              Comment

              • yolpa
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 2669

                #1312
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                see polegi first depo boonus, vaid ongi see 50+50 vms

                Comment

                • Kloonike
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 898

                  #1313
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Mul on sõber starsis SNG-des disconnecti puhul raha tagasi saanud, ilma naljata (SNG pro, cneuy3).

                  Comment

                  • raaids
                    Grinder
                    • Mar 2009
                    • 606

                    #1314
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    ma ka paar korda kuni 80$ ulatuses vms tagasi saand

                    Comment

                    • andu_andu
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 4050

                      #1315
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                      Mul on sõber starsis SNG-des disconnecti puhul raha tagasi saanud, ilma naljata (SNG pro, cneuy3).
                      nüüd tuli meelde, et fulltildis ka inimimesed tagasi saanud buy-inne. KOhe saadan maili ja küsin ka...

                      Comment

                      • mislinn
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1734

                        #1316
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        kus tallinnas on suur arvutitoolide valik?

                        Comment

                        • EdgarP
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jan 2009
                          • 368

                          #1317
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          ja mis sa põhjenduseks paned, et nett läks ära? st kuidas sa tõestad seda?? ma shippisin kunagi nii pea 1k$ ära, kui connection kadus :S

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #1318
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Eesti fishe on ka ikka olemas, nädalaga juba teise leidnud http://www.pokertableratings.com/sta...ch/j%40%40karu

                            Comment

                            • Oliverk
                              Moderaator
                              • Nov 2008
                              • 3016

                              #1319
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              Eriti rumal ja lahke pokkeritoa staff peab olema kui kliendi enda tegematuse pärast annab raha tagasi. Kui üks turna buy in on mitmekordselt üle neti kuumaksust, siis ei näe mingit põhjendust miks piirduda ühe ISP-ga. Netipulk ajab täiesti asja ära igas olukorras.

                              Comment

                              • flipmachine
                                Pokkerihai
                                • Jul 2009
                                • 1857

                                #1320
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                                Eesti fishe on ka ikka olemas, nädalaga juba teise leidnud http://www.pokertableratings.com/sta...ch/j%40%40karu
                                Äkki on Armin Karu ???

                                Comment

                                Working...