Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
Somm on nii sommi nägu ikka. Nägin lasnamäel säästuka ees vanameest kõndimas koos pojaga. Poeg oli nii soomlase nägu, ja lähedale jõudes kõlaski soome keel :D
Somm on nii sommi nägu ikka. Nägin lasnamäel säästuka ees vanameest kõndimas koos pojaga. Poeg oli nii soomlase nägu, ja lähedale jõudes kõlaski soome keel :D
Comment