*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #1261
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    gg kip!

    Comment

    • sm112
      Grinder
      • Jun 2009
      • 776

      #1262
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas albinar Vaata postitust
      Keegi teab , on sm112 on nissan 350z kätte saanud? Ta võiks paar pilti foorumi panna oma isendist.
      Kahjuks jäi siiski Eestisse, aga ehk tuuakse aprillis järgi. Paar pilti kiirelt telefoniga tegin, aga päriselus näeb auto veel parem välja :)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #1263
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        rimsid pead küll badassimad ostma. : D

        Comment

        • sm112
          Grinder
          • Jun 2009
          • 776

          #1264
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Badassimad rimsid sain koos suverehvidega lisaks

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #1265
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Mustikas

            Comment

            • isenseven
              Grinder
              • Sep 2009
              • 598

              #1266
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              ilus asi!

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1267
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Pidin selle teema üles otsima: http://forumserver.twoplustwo.com/54...rd-dude-52809/

                FTP supporto li kunagi megalt tasemel :)

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #1268
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                  Badassimad rimsid sain koos suverehvidega lisaks
                  siis on hästi. :)

                  palju maksis, kui küsida tohib. ei viitsi hetkel auto24 jms otsima minna. : D

                  Comment

                  • J0kker
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 865

                    #1269
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    1+1=3

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #1270
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      NL50 deep lauas on vend kes reloadib 100$ koguaeg ja cold bluffib peaaegu iga käsi kõiki lauas LOL.Ise talt ainult 50$ kätte saanud.

                      EDIT:Bluffis mulle just 200$ poti ära tuimalt õhuga :D

                      Damn lahkus :(
                      Last edited by qbj0hn; 20.02.11, 22:08.

                      Comment

                      • rasmer
                        Vana Tegija
                        • Oct 2009
                        • 1306

                        #1271
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                        Kahjuks jäi siiski Eestisse, aga ehk tuuakse aprillis järgi. Paar pilti kiirelt telefoniga tegin, aga päriselus näeb auto veel parem välja :)
                        Mees teab head autot osta (endal sama).

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #1272
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Oh my god mis kirve FTP pani,pole olemas!!!
                          Turniiril olen BTN ja varastan 58siga...ok tüüp sb-lt liitub käega flop tuleb 688 turn 4 ja river A lähen all in ja tüübil on A6 ja võidab poti ära?!?!Ja järsku 58 mu käest muutus 57ks,WTF??!
                          Mingi sitase bugi pärast turnalt väljas gg nahhh,supporti pole mõtet ka kirja saata ei saa ma kuidagi tõestada seda,sest kui HH-st pärast vaatasin oli ka 57,täiesti lõpp ikka.Ma võin mürki võtta,et mul oli 58 käe alguses käes,ainult 4 tablen praegu ja jälgisin lauda koguaeg nii,et lampi ei pane.

                          Kusjuures mul oli käe alguses käes 58 suited ja käe lõppedes 57 offsuit wtf ausalt.
                          Pohhui saadan supporti kirja,ehk nad saavad seda järele kontrollida mis käe alguses käes oli.
                          200k double deuce siis ja jumala solid stack oli juba.

                          Kunagi oli siuke bug ka mul ühel saidil,et lobbys näitas,et olen juba rahades turniiril,aga kui välja langesin jäin bubbleks.
                          Saatsin supporti kirja ja nad andsid mulle selle rahalise koha eest auhinna raha+veel kompnsatsiooni,et siuke viga juhtus.Tegemist oli mingi 50 eurose sisseostuga turniiriga ja esimesed 18 said raha aint nagu mäletan,osalejaid oli 200+.
                          Last edited by qbj0hn; 20.02.11, 23:21.

                          Comment

                          • redddman10
                            Grinder
                            • Aug 2010
                            • 703

                            #1273
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            misasja.päris haige värk ju

                            Comment

                            • Gettofish
                              FPP Pro
                              • Nov 2009
                              • 259

                              #1274
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              Kell on palju aga isegi 57-ga straight beatib vastase two pairi. Seda pole raske tõestada juu. Mis hetkel su 58 muutus 57-ks? Või ma lugesin valesti?

                              Comment

                              • yolpa
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 2669

                                #1275
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                tra kus allstar game venib:S

                                Comment

                                Working...