Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
Mnja, väga kuldaväärt idee, seda olen siia foorumi juba mitmeid kordi pakkunud kuna väga nüri on siin offtopicus rääkida :D aga ei võta vedu millegipärast.. Saaksin isegi selle kanali teha jms. Aga üksi väga ei viitsi seal istuda ka :D
Mnja, väga kuldaväärt idee, seda olen siia foorumi juba mitmeid kordi pakkunud kuna väga nüri on siin offtopicus rääkida :D aga ei võta vedu millegipärast.. Saaksin isegi selle kanali teha jms. Aga üksi väga ei viitsi seal istuda ka :D
TC
Comment