*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #1216
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Mnja, väga kuldaväärt idee, seda olen siia foorumi juba mitmeid kordi pakkunud kuna väga nüri on siin offtopicus rääkida :D aga ei võta vedu millegipärast.. Saaksin isegi selle kanali teha jms. Aga üksi väga ei viitsi seal istuda ka :D

    Comment

    • Relamz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1467

      #1217
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      $

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #1218
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        slam dunk käib. :)

        Comment

        • WeThePeople
          Vana Tegija
          • Mar 2010
          • 1163

          #1219
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          johaidoo kus ibakale keerati..

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #1220
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            ei saa jah aru, miks esimeses ringis nii vähe sai. samas Griffini ja McGee dunkid paremad olnud.

            Comment

            • Relamz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1467

              #1221
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Riddle of the Day: Gorgeous Girl or Boy? (6 pics)
              DEWETOTO adalah situs yang menyedikana permainan togel online terpercaya #1 di Indonesia dengan kemenangan berapapun di bayar lunas tanpa drama dan tanpa verifikasi proses wede cepat langsung masuk ke rekening.

              Must take test!

              Sain 5 õiget 6est

              Comment

              • kuco
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1910

                #1222
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                kõik joovad, enamus inimesi on lihtsalt normaalsed ja ei kirjuta sellest foorumisse.
                Vale info .. Läksin eile varakult magama ja tõusin täna enne 9t.
                Nagu vanainimesele kohane panin teleka mängima ja kohe tuli teemasaade prillitoos ning mida vanad teevad seal? mängivad pokkerit obv :P

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #1223
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas kuco Vaata postitust
                  Vale info .. Läksin eile varakult magama ja tõusin täna enne 9t.
                  Nagu vanainimesele kohane panin teleka mängima ja kohe tuli teemasaade prillitoos ning mida vanad teevad seal? mängivad pokkerit obv :P
                  Vaatasin! Erinevalt sinust, vanad pole magama läinud veel. Ise olen ka mures!

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #1224
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    lol samal turnal mille üleeile võitsin taas final table (2000osalejat rebuy), eile sain ka deep sellel.

                    edit: ja out A9 vs KT

                    Comment

                    • andu_andu
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 4050

                      #1225
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                      lol samal turnal mille üleeile võitsin taas final table (2000osalejat rebuy), eile sain ka deep sellel.

                      edit: ja out A9 vs KT
                      rigged. Mis trio livel juhtus, et nii vara outi lendasid ?

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #1226
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                        lol samal turnal mille üleeile võitsin taas final table (2000osalejat rebuy), eile sain ka deep sellel.
                        Ma pole päris kindel, kas sa üldse tohid seda foorumit lugeda - oled selleks liiga suur gambler. Selge on see, et sa iga päev ei võida. Mõned korrad võidad, aga see on lucky day ja algaja õnn on igasse su mängu sisse kodeeritud. Soovitan lugeda "Universum pähklikoores" (Stephen Hawking) ja järele mõelda asjade üle...gl!

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #1227
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          mul ka 2l bacardi orot + toin mustmiljon kokteilijooki poest ... joon pokergodi ilusaks

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #1228
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            andu, sain päris kiirelt duubli väikeste potidega, mängisin vist igat kätt ja üritasin nii palju võtta kui annab.
                            Siis tõstan UTG TdTx 300 peale, vastane reraiseb 1000, callin. Floppi 6d8d9d ja checkraise shoven ja snapitakse QxQx-ga. Abi ei tulnud ja siis 2 kätt hiljem sama vastase vastu callin buttonilt raise 2h5h, floppi Qx3h4h rahad liiguvad keskele ja abi ei saa taaskord QQ vastu.

                            Pastilaa, läbi on see isegi loetud juba, seega tean millest te räägite.
                            Last edited by KristjanLaas; 20.02.11, 11:31.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #1229
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              on kellelgi infot uue CardPlayeri osas? Kas see on jõudnud juba poelettidele?

                              Comment

                              • Ingvar78
                                Jube Noob
                                • Apr 2010
                                • 117

                                #1230
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Sai täna Primas vaatamas käidud, aga ei olnud seal muffigi.

                                Comment

                                Working...