Lauavend oli vist.
Tegelikult on sellest talvest ikka tõsine siiber ees. Kindlasti on tegevusi ja õige riietus jne jne bullshit. Aga vaatasin eelmise suve piltide galeriid, enda õrritamine. Oehjah, kaua pole jäänud
Relamz vaatasin sa 13tablesid pacis 6maxi mingi aeg öösel
Comment