Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
tahtsin öelda mõistlikkuse mitte mõistuse piires lol
millalgi võiks, täna enam ei jaksa kahjuks:D
eile käsiisn linnas selle sõbraga kes tartus oli, põhiteema oli "oled pussy või ei ole". shootersisse jõudsime siis jalad kummalgi enam ei kandnud eriti aga esimese asjana sissejõudes ütles ta, et võtame shotid või oled liiga pussy? obv ei saanud alla jääda ja tellisin viru valgeid puhtalt pitsides, et ta nägu näha.
Algselt postitas K2snakas
Vaata postitust
Algselt postitas Rage
Vaata postitust
eile käsiisn linnas selle sõbraga kes tartus oli, põhiteema oli "oled pussy või ei ole". shootersisse jõudsime siis jalad kummalgi enam ei kandnud eriti aga esimese asjana sissejõudes ütles ta, et võtame shotid või oled liiga pussy? obv ei saanud alla jääda ja tellisin viru valgeid puhtalt pitsides, et ta nägu näha.


Comment