Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
sellep2rast ma poolikuks asja j2tsingi:D keerasin kruvid k6ik lahti, vaatasin et midagi targemaks ei saanud ja keerasin kruvid samatargalt kinni tagasi:D
Algselt postitas albinar
Vaata postitust

Comment