*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • K2snakas
    Pokkerihai
    • Feb 2009
    • 2388

    #1171
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas albinar Vaata postitust
    Pärast kokku ka oskad panna?:D
    sellep2rast ma poolikuks asja j2tsingi:D keerasin kruvid k6ik lahti, vaatasin et midagi targemaks ei saanud ja keerasin kruvid samatargalt kinni tagasi:D

    Comment

    • Rigged
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2535

      #1172
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Ma olen ka tahtnud läpakat puhastada, aga lahti ei saa kruvida, kleeps on ees, et kui ära lõhud siis garantii ei kehti, aga teoorias ei tohiks sellist asja seal üldse ollagi

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #1173
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        kas starsis on ka pidevalt mingi lagimis jamad?

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #1174
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
          kas starsis on ka pidevalt mingi lagimis jamad?
          Just tegin 1k kätt, tundus kõik ok.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #1175
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Kes täna kuhu peole läheb? Ma kohe TTÜ-sse Rajule tüdrukuga, see mingi pool kümme-kümme lõppeb ja siis võiks mingi peoplaani kokku panna...

            Comment

            • con
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1954

              #1176
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
              ostsin kah omale selle surveõhu balooni, a kuda ma seda läpparil kasutan? Pean laiali lammutama w? Või piisab kui lihtsalt sealt sisse lasen kust vent õhku võtab?
              natuke mõistuse piires võid lahti võtta kui põhi on mitmeosaline. sealt balloonist tuleb sellise survega õhk, et kuskilt võre vahelt lastes peksab juba igas suunas tolmurulle välja.

              kui tahad ikka lahti vütta siis ennem tee igaks-juhuks väike eeltöö. tihti on küljepeal mingit nupud ja asjad mida hiljem logical orderis tükk tööd tagasi panna.
              googelda nt: how to open (läpaka nimi)
              how to open XX for cleaning
              or w/e
              äkki on mingi normaalselt avatava mudeliga tegu. step by step tutorialeid leidub päris palju.

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #1177
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas qjet Vaata postitust
                alati järgneb teine päev, kui reedel juua rsk
                No juhtub

                Comment

                • sokimeez
                  Räme Fish
                  • Oct 2008
                  • 10

                  #1178
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Kas ma olen ainuke kes pokerstars.ee -se ei saa sisse logida hetkel?

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1179
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    mis see MSN ka kergelt ära pööranud koos FTP'ga? lambist vaatan 20% inimestest blokeeritud, wtf? see mingi standard BUG msn'l?

                    Comment

                    • Madis Very
                      Bännitud
                      • Aug 2009
                      • 2951

                      #1180
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      mis see MSN ka kergelt ära pööranud koos FTP'ga? lambist vaatan 20% inimestest blokeeritud, wtf? see mingi standard BUG msn'l?
                      jep, suht sick

                      Comment

                      • K2snakas
                        Pokkerihai
                        • Feb 2009
                        • 2388

                        #1181
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas con Vaata postitust
                        natuke mõistuse piires võid lahti võtta kui põhi on mitmeosaline. sealt balloonist tuleb sellise survega õhk, et kuskilt võre vahelt lastes peksab juba igas suunas tolmurulle välja.

                        kui tahad ikka lahti vütta siis ennem tee igaks-juhuks väike eeltöö. tihti on küljepeal mingit nupud ja asjad mida hiljem logical orderis tükk tööd tagasi panna.
                        googelda nt: how to open (läpaka nimi)
                        how to open XX for cleaning
                        or w/e
                        äkki on mingi normaalselt avatava mudeliga tegu. step by step tutorialeid leidub päris palju.
                        ty p2ris hea vastukaju juba:)

                        aga googeldasin kyll v2he, et kuda seda klaverit pealt 2ra saada, aga abi ei saanud. Vb neil odavamatel läpparitel ongi selline kepp selle puhastamisega, et ligi ei saa kuidagi:D

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #1182
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          jep ei sa ka starsi sisse!

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #1183
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            igav on, kui keegi täna miskit korraldab või teeb, võib mind ka plaanidesse kaasata..

                            Comment

                            • J0kker
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 865

                              #1184
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              Hiiumaal on pidu:D

                              Comment

                              • harryahven
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1964

                                #1185
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                                Lendasime eile fortune, s1990n, goldfishi ja sten897-ga läti turnasi ja cashi biitima. Majutus on meil väga kõva korter, mis on üliodav(120euri, 5 nägu, 3 päeva). Eilne turna oli OOPS live 107 euri. Obv seda keegi ei biitinud ja keegi rahadesse ei jõudnud, õnneks sain mina last longer betidega oma BI tagasi. Samal ajal sai muidugi maru palju rummi ja viin-energiat omale sisse aetud ja cash game taotud. goldfish ja sten lasid skillgame, mina ja fortune võtsime ilusti fishidelt kahepeale +1000latti. Kasinnist saime minema mingi 5 ajal vist, siis ostsime vanalinna maci söögist tühjaks. Praegu tulingi tegelikult netti uurima, kas lätis mingi kuivseadus ka kehtib, et vann vett täis lasta ja omale mõned külmad coronad kõrvale võtta.

                                yolpa.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...