Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
KOhe varsti jõuan järgi.... tuli kohe avanguks KAHEKSAS türistunud kord KK vs AA mille obv suhu sain....
Algselt postitas Jubin
Vaata postitust
, A
, 5
Comment