*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #376
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Weeee.
    WP minulemmiktiim! GG
    Last edited by ment52; 07.02.11, 07:48. Põhjus: äkki keegi peale minu tahtis ka veel kordusest vaadata

    Comment

    • Fortune
      IP
      • Oct 2008
      • 1396

      #377
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Olympicul mingi spets teema sellega minu teada, et iga laua pealt kus cashi tehakse peavad kuus mingi X summa maksma.
      jep, täna tõmbasime marki, leitsi, dogersi ja owner 85-ga laua käima, lootsime muud actionit ka, aga tartu ikka nii väike koht. Enne oli turna seal old just, 120 euri esikoht, rääkisime inimestega, et teeme cashi, aga ei, taheti raha ikka hoopis vene pokkeris vms või diileri vastu pokkeris ikka karule anda :S.

      aga cashi laudadega jah see teema, et kasiino peab maksma selle eest et lihtsalt see laud olemas oleks ja reaalselt pole mängijaid kes kaumlikuks teeks 2-e laua töös hoidmiseks. Ainukesed päevas kus cash töötab ikka reede laup.

      Algselt postitas inward Vaata postitust
      No ***** küll, mis olukorras need Tallinna kõnniteed on. Kuku kondid puruks, obv sai eile täispeaga korralik kook maha pandud. Peaga vastu jääd.
      oojaa, käisin ise ka see nv vanade klassikaaslaste ja sõbrannadega linna peal ning vabanki jõudsime, seal ees ikka suurem liuväli. Suutsin ise ka krdi täis peaga käna panna, aga õnneks midagi väga hullu pole ja jäin põhimõtselt terveks.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #378
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        keegi teab kes on ftp-s SOLID_FUNDS ?

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #379
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Bill Gates?

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #380
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas lebovend Vaata postitust
            oppa. ja mis m2rks6nade abil ma selle teema leiaks ning mis filtritega see teatud n2dalap2evade kuvamine k2ib HEMis?
            N1 help the lazy fuck?

            Comment

            • Tupsik
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 497

              #381
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas lebovend Vaata postitust
              N1 help the lazy fuck?
              Reports-> Time - Weekly

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #382
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Kas kellelgi DeucesCracked'is konto on?

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #383
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                  Kas kellelgi DeucesCracked'is konto on?
                  mul mingi bugine konto on, raha maha ei läinud kui tegin kuuks ajaks ja osasi videosi sai vaadata ja osasi mitte.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #384
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    Teate ikka w, et 24. aprill on primas 2 day event - €500k GNT - €320 sissest. Homseks või ülehomseks kirjutan miski väikese uudise pealehele. See on ikka väga hea turniir ja olen üpriski kindel, et sinna võib oma €100k overlayd tekkida.

                    Teiseks erinevalt starsi turniiridest on see väga deep turniir. 10k chippi, 20k minutit. Meie ajajärgi 02:00 peaks tulema turniiril paus ning jätkub järgmisel päeval (esmaspäeval) 20:00. Seega soovitan seda kõigil mängida ja satikaid saab jhuba mängida - multi eveti all on olemas ja peaks tulema ekstra €500k jaoks ka.

                    PS! Eilsel 200k GNT oli payout ikka vapustav. Erinevalt starsist ei antud raha paljudele vaid finaallaud oli suht fixeeritud. 700 inimest, esikoht €52k+, mis paneb mind uskuma,et €500k eventil esikoht võib olla oma €150k+.

                    EDIT: ja satikad ka päris head. näiteks multi-event satika sisseost €55 kus on garanteeritud €320 x 5 piletit. Neid pileteid saab kasutda €200k ja €500k GNT turniiridel ning satikad ei ole turbod.

                    Comment

                    • vonkartoffel
                      Pokkerihai
                      • May 2009
                      • 1658

                      #385
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Ma ei usu et sinna overlay tuleb kui eile juba ei tulnd. Tavaliselt kui tuleb siis tuleb kõige esimesel.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #386
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Kas keegi EestiAA kes ostab NL50 laudadesse sisse 40$ga on siit foorumist?
                        Täica pucic kui tilti ajab.Mees kunagi ei istu lauda ja ma passin kuradi 30 minutit tühjas lauas vastast,lõpuks saan vastase ja siis jesus seatib mind ehk istub siis insta paremale!
                        Siuke tunne,et see vend railib mu laudasid,et kui actionit saan siis insta istub mulle paremale!
                        Fakk juu ausalt!Isegi kui mingi 20$ sentidega tüüp istub lauda on poiss kohe platsis.get a job ausalt
                        Ma ei saa aru mida seal oma 12/6 statsidega tahab saada üldse fishilt.
                        Mingi elementaarne viisakus võiks ikka olla.
                        Last edited by qbj0hn; 07.02.11, 15:21.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #387
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                          Ma ei usu et sinna overlay tuleb kui eile juba ei tulnd. Tavaliselt kui tuleb siis tuleb kõige esimesel.
                          Eilne oli €200k GNT, 24. aprill on €500,000 GNT ja mis ongi esimest korda.

                          EDIT: ja €200K GNT tuli napilt prizepool täis. 698 x €300 ehk €9400 tuli üle.

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #388
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Kas keegi EestiAA kes ostab NL50 laudadesse sisse 40$ga on siit foorumist?
                            Täica pucic kui tilti ajab.Mees kunagi ei istu lauda ja ma passin kuradi 30 minutit tühjas lauas vastast,lõpuks saan vastase ja siis jesus seatib mind ehk istub siis insta paremale!
                            Siuke tunne,et see vend railib mu laudasid,et kui actionit saan siis insta istub mulle paremale!
                            Fakk juu ausalt!Isegi kui mingi 20$ sentidega tüüp istub lauda on poiss kohe platsis.get a job ausalt
                            Ma ei saa aru mida seal oma 12/6 statsidega tahab saada üldse fishilt.
                            Mingi elementaarne viisakus võiks ikka olla.
                            ühe eestlase toit on teine eestlane..ja see vist ei muutugi:D

                            Comment

                            • Karikakar
                              Vana Tegija
                              • Jul 2009
                              • 1235

                              #389
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              Ajalooprod, öelge mulle palun USA ajaloo 5 tähtsaimat sündmust (15 saj - 20 saj lõpp) :)

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #390
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                jääb vägisi mulje, et rankale on selle promo eest rulli visatud. turniirini on 77 päeva ja keskmiselt vaja selle aja jooksul ca 20 inimest päevas leida (ÜLEMAAKERALISELT), kes ennast turnale regaksid. ja kui need leitakse pole mingit overlayd.

                                Comment

                                Working...