Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
tõmba neti juhte välja ja hiljem lükka tagasi. usun, et Tildis nagu Starsiski on päris pikk disconnect protection.
tõmba neti juhte välja ja hiljem lükka tagasi. usun, et Tildis nagu Starsiski on päris pikk disconnect protection.

Comment