*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #946
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas albinar Vaata postitust
    Aga nii ongi tegelt. Keskkoolis ei kohtusta keegi sind tunnis käima ,aga hinded pead kuidagi ikka kätte saama. Suht enda asi ka käid või mitte.
    Siis on ajad muutunud.

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #947
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Ei ole ju. Kui oma puudumisi ära ei põhjenda, saad koolist kinga.
      Mul on küll asjad samamoodi nagu põhikoolis. Kui korralikult kohal ei k2i, siis kohe mingi jama lahti, võetakse vanemaga ühendust vms. Pole päris nii, et astun läbi millal tahan.

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #948
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        jah, ja päris viimases klassis on nii, et ega õpetajad ei viitsi ise ka eriti tunde mööda kolada. abituriendid vaatavad enamvähem ise kust kohast nad info kätte saavad ja vastamine käib ka suht suvadel aegadel ja juhuslikes kohtades.

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #949
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas albinar Vaata postitust
          Venitad oma kolmed ära ja hakkad nädal enne õppima? Päris nii see ka ju pole? Tegelikult pead ju koguaeg keskkoolis pingutama ,et oma lõppueksamid korralikele hinnetele ära sooritada.

          nii ja naa. ise näiteks käisin kõik tunnid keskoolis korralikult kohal. puudusin suht harva st. samas õppimisest oli asi kaugel (piirdus eKooliga hinnete vaatamisel ning teada saamisel kuas ja kunas töö oli). enne tundi sai materjal läbi loetud ja tööd mindud tegema. eksamite jaoks hakkasin paar päeva ennem õppima ja jäin oma tulemustega väga rahule.

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #950
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            kellelgi veel Starmani nett väga väga aeglane on?

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #951
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Tra 2 tundi nu***sin, et sõbra diiselmootoriga jeep buumeriga garaaži vinnata. Sellised rööpad ja jää. Sõber jättis laupäeval auto minu juurde, et jooma tulla. Ja hui sai järgmisel päeval käima seda.

              Comment

              • ziimukaz
                Grinder
                • Jan 2010
                • 741

                #952
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                jah, ja päris viimases klassis on nii, et ega õpetajad ei viitsi ise ka eriti tunde mööda kolada. abituriendid vaatavad enamvähem ise kust kohast nad info kätte saavad ja vastamine käib ka suht suvadel aegadel ja juhuslikes kohtades.
                See on küll midagi uut minu jaoks, et õpetajad nii kergekäeliselt abiturientide tunde peavad. Meil oli viimane aasta just siuke, et kõik õpetajad eeldasid, et just nende aines teevad kõik eksami ning seepärast saime normaalselt piitsa.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #953
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas con
                  täpselt nii see käib:D
                  pmst kui keskmise mingi 4.3 vms saad siis saad paljudesse kõrgkoolidesse tasuta, muud vahet pole
                  Kust selline info pärit ?

                  Comment

                  • Dzuu
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 445

                    #954
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    Kuna HU oli mega sitt run, aga räigelt igav oli, siis läksin NL 100 Rush Omahat taguma ja oi raisk, kus kaart lippas :D

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #955
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Peab meeldima :)

                      Comment

                      • rasmer
                        Vana Tegija
                        • Oct 2009
                        • 1306

                        #956
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas con
                        pmst kui keskmise mingi 4.3 vms saad siis saad paljudesse kõrgkoolidesse tasuta, muud vahet pole
                        Võib-olla mingitesse second hand omadesse saad, aga suuremad koolid vaatavad pigem eksamite hindeid+osadel sisseastumiskatsed.

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #957
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas Dzuu Vaata postitust
                          Kuna HU oli mega sitt run, aga räigelt igav oli, siis läksin NL 100 Rush Omahat taguma ja oi raisk, kus kaart lippas :D

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          5J8J suht sitt starting hand ju.

                          Comment

                          • Dzuu
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 445

                            #958
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                            5J8J suht sitt starting hand ju.
                            Pead flopping skilli juures rohkem vaeva nägema

                            Comment

                            • harryahven
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1964

                              #959
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              mis on ühist naisel ja kondoomil?

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • rasmer
                                Vana Tegija
                                • Oct 2009
                                • 1306

                                #960
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                MTT variance võib olla awesome.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...