*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #931
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Kas ülikooli sisseastumisel vaadatakse ja arvestatakse keskkooli lõputunnistusel olevat hoolsust ja käitumist?
    ei oska täpselt öelda, aga paljud ülikoolid ei vaatagi su keskkooli lõputunnistust. loevad ainult eksamid.

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #932
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas Dzuu Vaata postitust
      Nägin uskumatult sürri und :S Ment52 pidas räiges mõisas sünnipäeva ja kogu foorum oli kutsutud, isegi mina ja siis ma tuvusin ment52'ga ja seejärel on mingi tume osa ja äkki läheb räigeks kõmmutamiseks ja mingid koerad ajavad taga ja siis ärkan ülesse - jube :S
      omfg mis uni :D:D

      Comment

      • ment52
        Politseidokumendiga kusjuures!
        • Oct 2008
        • 1270

        #933
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas Dzuu Vaata postitust
        Nägin uskumatult sürri und :S Ment52 pidas räiges mõisas sünnipäeva ja kogu foorum oli kutsutud, isegi mina ja siis ma tuvusin ment52'ga ja seejärel on mingi tume osa ja äkki läheb räigeks kõmmutamiseks ja mingid koerad ajavad taga ja siis ärkan ülesse - jube :S
        kas ma nägin su unenäos samasugune välja kui avataril?

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #934
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Solid huumor OT's mendi poolt täna.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #935
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas ment52 Vaata postitust
            võitvatest mängijatest oli jutt
            rofl

            Comment

            • harryahven
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1964

              #936
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Comment

              • Dzuu
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 445

                #937
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                kas ma nägin su unenäos samasugune välja kui avataril?
                Näo koht on jumala ähmana, aga seda ma mäletan, et sul olid valge korvpalli dress seljas ja räigelt palju kulda - sõrmused, ketid, käeketid, aga näo osa blank :S

                Comment

                • albinar
                  Õpihimuline Mängur
                  • Nov 2010
                  • 346

                  #938
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas con
                  kõrgkoolid(nt TTKK, kolledžid) vaatavad hindeid, eksameid ei vaata
                  ülikoolid vaatavad ainult eksameid

                  sellepärast ongi poxui kas keskkoolis kohal käid niikaua kui oma kolmed välja venitad. peaasi, et eksamiteks mingi nädal ennem õppima hakkad.
                  Venitad oma kolmed ära ja hakkad nädal enne õppima? Päris nii see ka ju pole? Tegelikult pead ju koguaeg keskkoolis pingutama ,et oma lõppueksamid korralikele hinnetele ära sooritada.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #939
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    Siin peaks olema mingi "official unenägude teema", iga nädal tuleb keegi oma märja pokkeriteemalise unenäoga siia.:-)

                    Comment

                    • virukunn
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 2036

                      #940
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Ma üle päeva analüüsin käsi unes. sick.

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #941
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas albinar Vaata postitust
                        Venitad oma kolmed ära ja hakkad nädal enne õppima? Päris nii see ka ju pole? Tegelikult pead ju koguaeg keskkoolis pingutama ,et oma lõppueksamid korralikele hinnetele ära sooritada.
                        Minu probleem seisneb pigem selles, et hoolsusehinde mahatõmbamise oht võib tuleneda nende ainete hinnetest, mis mind ei huvita ja mida ma edasi õppima minna ei kavatse. Eksamiainetega pole loomulikult mingit probleemi.

                        Comment

                        • Lahekutt
                          Jube Noob
                          • Feb 2009
                          • 113

                          #942
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Keegi NL25 starsis flippab minuga?

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #943
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas con
                            täpselt nii see käib:D
                            pmst meil oli neid kes kunagi ei puudunud, nägiad vaeva, et keskmine hinne oleks 4+, eksamitel said mingid keskpärased 60(70) vms.
                            ma käisin 2-3x nädalas kohal kui tööd olid, 90% spikerdasin tuimalt, käitumine oli mitterahuldav puudumiste tõttu ja sain oma kolmed kätte:D enne eksameid nägin veits vaeva ja sain keskmiseks 68 ja ttüsse sisse.

                            pmst kui keskmise mingi 4.3 vms saad siis saad paljudesse kõrgkoolidesse tasuta, muud vahet pole


                            /praegult küll kahetsen veits, et tundides ei käinud, grammatika lonkab jne
                            pmst 12.klass hakka keskenduma neile ainetele mis eksamid teed, kedagi ei huvita mis su muusikahinne on kui seda eksamit anyways ei tee
                            Kas tänapäeval pole enam kohustuslik tundides käia, et tunnistusele kõrgem hinne kui 2 saada?

                            Comment

                            • albinar
                              Õpihimuline Mängur
                              • Nov 2010
                              • 346

                              #944
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              Aga nii ongi tegelt. Keskkoolis ei kohtusta keegi sind tunnis käima ,aga hinded pead kuidagi ikka kätte saama. Suht enda asi ka käid või mitte.

                              Comment

                              • mislinn
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1734

                                #945
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas albinar Vaata postitust
                                Aga nii ongi tegelt. Keskkoolis ei kohtusta keegi sind tunnis käima ,aga hinded pead kuidagi ikka kätte saama. Suht enda asi ka käid või mitte.
                                Eks see oleneb õpetajast ka, osad lihtsalt ei lase sul töid teha, kui tunnis ei käi. aga eks see kipub nii olema jh, et enamus õpetajasi ei koti, peaasi et tööd oleks tehtud.

                                Comment

                                Working...