*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • minbetmillionaire
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2010
    • 363

    #901
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas albinar Vaata postitust
    Tuleb osta AUDI! Roostevabad, kuid töö kindlad autod ,lähevad käima iga ilmaga (välja arvatud diislid).
    kirjutan alla
    Ma pesen oma B4ja mingi 2 korda aastas ühtegi täppi roostet ei ole. Ülalhoidmise kulud on ka niivõrd väiksed et jube, koguaeg töötab. Ja läbi lume roomab ka nagu sahk.

    Comment

    • albinar
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2010
      • 346

      #902
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      No ei mõelnudki päris nii ,et ükski diisel käima ei lähe. Pigem see et diislid lähevad kehvemini käima kui bensukad. Kuigi 2.5 TDI kohta ütleks nii palju ,et audi poolt tehtud üks väga väga kehv mootor. Loodame et enam audi selliseid mootoreid ei tee.

      Comment

      • flipmachine
        Pokkerihai
        • Jul 2009
        • 1857

        #903
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
        kirjutan alla
        Ma pesen oma B4ja mingi 2 korda aastas ühtegi täppi roostet ei ole. Ülalhoidmise kulud on ka niivõrd väiksed et jube, koguaeg töötab. Ja läbi lume roomab ka nagu sahk.
        4 real ? 2x aastas pesed autot? Aga muidu Audi (Y)

        [YOUTUBE]lqJDuZIcQ34[/YOUTUBE]

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #904
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          lol

          Comment

          • minbetmillionaire
            Õpihimuline Mängur
            • Jan 2010
            • 363

            #905
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
            4 real ? 2x aastas pesed autot?
            Suvel leotan jah maal paar korda, see on väga vähe vä? Mul ei ole õrna aimu ka kui palju normaalselt pestakse, tean ainult seda autopededest tuttavad pesevad mingi iga kahe nädala tagant.

            Comment

            • flipmachine
              Pokkerihai
              • Jul 2009
              • 1857

              #906
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
              Suvel leotan jah maal paar korda, see on väga vähe vä? Mul ei ole õrna aimu ka kui palju normaalselt pestakse, tean ainult seda autopededest tuttavad pesevad mingi iga kahe nädala tagant.
              Talvel pesen ma ka vähem korra kuus, aga suvel pm vahepeal paar korda nädalas, aga kord 2 nädala tagant minimaalselt. Eks see olemeb ka, kas sõidad ianutl asfladil või näed vahest kruusa ka.

              Comment

              • minbetmillionaire
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2010
                • 363

                #907
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Irw siis ma pesen ikka päris vähe, suvel sõidan enamus ajast kruusa peal. Ei näe põhjust lihtsalt, väljanägemine ei huvita ja kere nagunii ei roosteta.

                Comment

                • Toomasl
                  FPP Pro
                  • Nov 2008
                  • 258

                  #908
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  ostsin augusti lõpus auto, pole siiamaani pesnud ja näeb välja pmst samasugune nagu siis, kui ostetud sai.

                  Comment

                  • tafka31
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 853

                    #909
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    Kui auto mustaks saab siis ostan uue auto...nii kord kahe nädala tagant.

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #910
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      kui ma pean FTP NL100 FRis VP$IP 17+ looseks ja 10- nitiks siis kui suur peaks VP$IP olemas 6maxis et looseks/nitika võiks kutsuda? :)

                      Comment

                      • Jubin
                        Bännitud
                        • Nov 2010
                        • 142

                        #911
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        lol kui keegi peses kord 2 nädala tagant autot on autopede? Paljud pesevad vähemalt kord nädalas kui mitte rohkem.

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #912
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas Jubin Vaata postitust
                          lol kui keegi peses kord 2 nädala tagant autot on autopede? Paljud pesevad vähemalt kord nädalas kui mitte rohkem.
                          palju pesemine maksab?

                          Comment

                          • Skyline
                            Grinder
                            • Dec 2008
                            • 510

                            #913
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Oleneb kohast, kuksil 10€, mõnes kohas on odavam, Jazzis kallim.
                            Ei pea ennast autopedeks kuid pesen suvel kindlasti iga 2 nädala tagant, kui mitte rohkem. Vbla kui oleks mingi vana auto millel värv pleekunud ja ei viitsi hooldada, aga uuega teine tera, silm puhkab kui auto on puhas.

                            Comment

                            • ziimukaz
                              Grinder
                              • Jan 2010
                              • 741

                              #914
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                              palju pesemine maksab?
                              Päris paljud elavad eramajas ka, kus pesemine maksab vaid nii palju, kui pump elektrit võtab selle ajaga :)
                              Talvel kasutan paari sulapäeva, et pesu teha. Suvel pesen nädala-paari tagant.

                              Comment

                              • harryahven
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1964

                                #915
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                                kui ma pean FTP NL100 FRis VP$IP 17+ looseks ja 10- nitiks siis kui suur peaks VP$IP olemas 6maxis et looseks/nitika võiks kutsuda? :)
                                +3 mõlemale

                                Comment

                                Working...