Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
kirjutan alla
Ma pesen oma B4ja mingi 2 korda aastas ühtegi täppi roostet ei ole. Ülalhoidmise kulud on ka niivõrd väiksed et jube, koguaeg töötab. Ja läbi lume roomab ka nagu sahk.
Algselt postitas albinar
Vaata postitust
Ma pesen oma B4ja mingi 2 korda aastas ühtegi täppi roostet ei ole. Ülalhoidmise kulud on ka niivõrd väiksed et jube, koguaeg töötab. Ja läbi lume roomab ka nagu sahk.
Comment