*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #856
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas Rage Vaata postitust
    tegin lauluväljakul mõned hüpped ja laskumised lauaga.. 30x mäest üles-alla ronida.. t-särk oli läbimärg ja pea auras otsas.. fun oli..
    kas tartus ka kuskil lampi hüpped on?
    mingid korralikud.

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #857
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Tehnoülevaatust mitteläbinud mootorsõiduki juhtimise eest - karistatakse rahatrahviga kuni 30 trahviühikut.

      Ehk siis 1800 krooni. Kindlustuse eest oli minu mälu järgi vist max 900.-

      Comment

      • Rigged
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2535

        #858
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas virukunn Vaata postitust
        Tehnoülevaatust mitteläbinud mootorsõiduki juhtimise eest - karistatakse rahatrahviga kuni 30 trahviühikut.

        Ehk siis 1800 krooni. Kindlustuse eest oli minu mälu järgi vist max 900.-
        Tehno on max 1800 tõesti, aga kindlustuse esimene laks peaks olema 600.-
        Last edited by Rigged; 14.02.11, 13:38.

        Comment

        • Madis_89
          Grinder
          • Feb 2009
          • 841

          #859
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Cashoutisin 13 päeva tagasi mingi summa otse panka(3-5päeva kestlus) ja raha pole ikka kohal, nice. Saatsin ka e-maili pokkeritoale mingi aeg, vastuseks sain, et nende poolt peaks kõik korras olema. Ideid mis edasi teha?

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #860
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas muruntau Vaata postitust
            Varasemale tellimisteemale lisaksin seda, et saab ka iseseisvalt e-maksuametis asjad ära deklareerida. Seal juba on loominguliseks lähenemiseks päris palju ruumi
            Tahad sa sellest natuke lähemalt rääkida?

            Üritasin ise ka viimane kord EMTA koduleheküljel ise deklaratsiooni teha, aga see tundus ulmeliselt keeruline tegevus olevat. EMTA infoliini "abivalmis" töötaja soovitas ka kohale minna, sest pidavat kordades kiiremini minema, kui ise ükshaaval tootekoode jms täita netis.

            Comment

            • Svenza
              Svetlana aka Buldooser
              • Oct 2008
              • 3591

              #861
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Tantsulõvi
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #862
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                Tahad sa sellest natuke lähemalt rääkida?

                Üritasin ise ka viimane kord EMTA koduleheküljel ise deklaratsiooni teha, aga see tundus ulmeliselt keeruline tegevus olevat. EMTA infoliini "abivalmis" töötaja soovitas ka kohale minna, sest pidavat kordades kiiremini minema, kui ise ükshaaval tootekoode jms täita netis.
                Esimene kord täita iseseisvalt on ulme jah, aga kui juba esimene deklar on tehtud, siis see jääb sinu nime alla üles ja sealt on juba väga lihtne uut täita. Kui tellimuse sisu küllaltki sarnane on vähemalt, siis juba on protseduurid, kaubakoodid jms juba olemas. Ega kõikide kaupade kohta ei pea tegelikult väga täpselt ka panema õiget kaubakoodi jms. Ise jaotasin viimane kord ~40 eset kolme kategooriasse maksutädi abiga, arvutasin vastavate gruppide hinnad, massid ja kogused, muti lisas muu ja oli korras vähem kui tunniga. Järgmine kord saan arvatavasti enda arvuti tagant juba vähem kui poole tunniga tehtud.

                Kui ise täita deklar, siis ei ülekande tõendi üles laadimine ka nii kohustuslik, viimane kord minu oma ei vaadatudki. Võimalike maksujamade vältimiseks siiski aeg-ajalt peaks midagi üles laadima. Mänguruum tekib sellest, kui lasta saatjal kirjutada endale sobiv summa kasti peale, siis pole muud kui lasta transpordifirmal faktuur meilile saata, kirjutada e-tolli mingil määral usutav luuletus, kaup ära vabastada ja vabastus transpordile saata.

                Ma ka tegelikult tolliga tegemistes küllaltki n00b veel, kaks korda suuremat kogust ainult tellinud. Nii et 100% ei tasu mu juttu uskuda.

                Comment

                • minbetmillionaire
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2010
                  • 363

                  #863
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Selle kindlustuse summaga panete küll puusse, selle max peaks oli vanasti vist 3000eeki(vb isegi 6k?), kindlasti rohkem kui ülevaatus, euro hinda ei tea.

                  E: (1) Liikluskindlustuse lepinguta või kehtiva poliisita sõiduki juhtimise eest –
                  karistatakse rahatrahviga kuni 100 trahviühikut.
                  Last edited by minbetmillionaire; 14.02.11, 16:48.

                  Comment

                  • K2snakas
                    Pokkerihai
                    • Feb 2009
                    • 2388

                    #864
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                    Tantsulõvi
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    mingi kokkulõigatud video juu...

                    Comment

                    • albinar
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2010
                      • 346

                      #865
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
                      Selle kindlustuse summaga panete küll puusse, selle max peaks oli vanasti vist 3000eeki(vb isegi 6k?), kindlasti rohkem kui ülevaatus, euro hinda ei tea.

                      E: (1) Liikluskindlustuse lepinguta või kehtiva poliisita sõiduki juhtimise eest –
                      karistatakse rahatrahviga kuni 100 trahviühikut.
                      No kui tead täpselt et 100 trahviühikut, siis sellisel juhul on max kuni 6000kr. Krt ise mäletan nagu täpselt neid summasi , huvitav millega siis sassi olen ajanud need summad.

                      Comment

                      • virukunn
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 2036

                        #866
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Ja palju siis lubadeta sõitmise eest on ? Ise kunagi sain kõigi 3 asja eest ja mäletan nagu, et maksimaalne oli kokku 10800, seega peaks lubadeta sõitmise eest max 50 trahviühikut olema ?

                        Comment

                        • andu_andu
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 4050

                          #867
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          davai kõik ftp-s otsige andu_andu ja omaha 11 taala sng - vaja ftopsi jaoks kiirelt PLO-d harjutada :P

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #868
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                            mingi kokkulõigatud video juu...
                            oot ei olnudki sama vend w?

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #869
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              davai ma saan ka kohe 3usd SnG-lt pileti.

                              Comment

                              • albinar
                                Õpihimuline Mängur
                                • Nov 2010
                                • 346

                                #870
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                                Ja palju siis lubadeta sõitmise eest on ? Ise kunagi sain kõigi 3 asja eest ja mäletan nagu, et maksimaalne oli kokku 10800, seega peaks lubadeta sõitmise eest max 50 trahviühikut olema ?
                                Ilma lubateda , esimest korda max 6000kr. Nii et midagi ikka ei klappi, seda tean kyll nüüd kindalt et max lubedeta on 6k.

                                Comment

                                Working...