*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #541
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    start-programs-postgresql-pgadmin
    sealt peaks ka saama buckupi teha, aga mina seda backupi viimane kord restoreda ei saanud :D

    ebameeldivuste vältimiseks arhiveerib mul HEM iga imporditud käe teisele kettale.

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #542
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      **** ma lasin selle pasa maha juba kogemata normaalne

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #543
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        Tänapäeval teeb tehnika elu keerulisemaks tihtipeale- esialgse eesmärgi, milleks oli elu lihtsustamine, asemel on vidinaid nii palju, et ei saa hakkama enam...

        Comment

        • virukunn
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 2036

          #544
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas harryahven Vaata postitust
          täitsa munnis kui tiltis ma olen, kuida see backupi tegemine käib, arvestades, et hem tööle ei lähe
          Otsi googlest, hemi foorumis on kuskil tutorial olemas. Pmst hem ei peagi tööle minema, alt vasakult start < postgreSQL < PgaAdmin III, seal paned pw: postgrespass ja siis teed holdem manageri databaasist backupi ja pärast kui reinstallid siis teed uue databaasi ja restored selle backup faili mis enne tegid.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #545
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas harryahven Vaata postitust
            **** ma lasin selle pasa maha juba kogemata normaalne
            Arvasin ka, et käed läinud kui HEMIga jama oli. Lasin kõik uninstall, aga näiteks handhistory kaustad olid kõik endiselt pärast olemas ja sain uuesti importida.

            Comment

            • harryahven
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1964

              #546
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              ma ei saa ******* aru enam, lasin postgressi maha ja hem alles, tõmbasin uue postgressi, poole installimise peal ütleb liuhtsalt could not complete ja kõik. backup jäi ka muidugi tegemata enne

              nüüd viskab sellise pasa ette:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              tra proovinud kõiki variante, hui on ükski õige, nüüd pole vist enam sittagi teha?! sorri et hemi teemasse ei postita, siin saab 100x kiiremini vastuse ja ma niigi tiltis ei viitsi muneda ja oodata
              Last edited by harryahven; 09.02.11, 20:19.

              Comment

              • LuuK
                Vana Tegija
                • Dec 2008
                • 1138

                #547
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                hemi soovitatud vaikimisi salasõna on postgrespass , kui see ei kõlba, pead ise teadma, millise panid :)

                muidugi võid selle service accounti ja kõik muu maha ka kustutada ja täiesti puhtalt lehelt alustada, kui andmebaas päästmatult kaduma läinud vms

                hemil on onlines muidu väga hea FAQ olemas
                Last edited by LuuK; 09.02.11, 20:31.

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #548
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  postgrspass sai esimesena proovitud ja hemi lehel päris palju täna aega veetnud, kuidas see service accounti asi käib

                  Comment

                  • TaistoJ
                    Grinder
                    • Aug 2010
                    • 787

                    #549
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    (loodan et siit saab kiire vastuse)
                    Kui ma tahan oma pokertableratingust ostetud käsi ära kustutada, siis ma pean PTR3'es panema "observed only " ette linnukese ilmselt? siis saab kogu selle jama ära purgeda vist?

                    Comment

                    • LuuK
                      Vana Tegija
                      • Dec 2008
                      • 1138

                      #550
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      kui ma õigesti aru sain, siis tegu lihtsalt windowsi kasutajaga, xpl kunagi sai sarnase probleemi korral lihtsalt control paneli alt see kasutaja kustutatud.

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #551
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Millised coachid deucescracked-s FR NL100+ tasemel biidivad? Newmanmi, Nolan?
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • siga
                          FPP Pro
                          • Dec 2010
                          • 251

                          #552
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Tõenäosuse küsimus... mis % ajast saan ma callitud, kui lükkan COlt AI (B callib 2% kätega, SB 4% ja bb 6%)?

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #553
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            [1-(0,98*0,96*0,94)]*100=11.6%

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #554
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              Oskab keegi öelda, kas FTP's on selliseid sateliite ka, kus saad T$ pileti asemel? Kui jah siis missugused. Aitäh!

                              Comment

                              • udikaz
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1946

                                #555
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                lihtsalt unregister turnalt millele pileti võitsid ja saadki endale selle väärtuses T$

                                Comment

                                Working...