Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
Aga reg istub ise alati nii,et fish jääb paremale.Ma mõnikord ei jõua selle ajaga lihtsalt pos ära vahetada,sest nad istuvad raiped nii kiirelt.On väga suur vahe kas fish on paremal või vasakul.
Algselt postitas vonkartoffel
Vaata postitust
Comment