*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #466
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Ei saa sellest absoluutselt aru mida sa qbj0hn ajad, vända panemisena see küll absoluutselt ei kvalifitseeru ja ma ei saa aru kuidas nii imelik komme üldse tekkida saab, sest tegelikult mingit kasu sellest ei ole - ega fish siis 3way paremini mängima hakka, jagate lihtsalt fishi, teinekord näed teist fishiga mängimas ja jagab tema sinuga ja kokkuvõttes võidavad kõik ikka sama palju.

    Ainuke ligilähedane asi kus selline asi kehtib ja on mõtekas ja mida HSNL-erid Starsis tegid enne high-stakes HU laudade teket - kui fish tahab HU-d mängida, siis ei istu kolmas vend mängu ja austab seda soovi. See on win-win olukord, sest vastasel juhul fish lihtsalt quitiks kui ta soovi ei austa ja keegi ei saa raha.

    Comment

    • Jubin
      Bännitud
      • Nov 2010
      • 142

      #467
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      pluiss üks

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #468
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas camu Vaata postitust
        Kui reg istub üksi lauas ja fish istub sinna, kas siis on kolmandal inimesel ebaviisakas sinna istuda?
        Ei. Mina bumhundin on kari regulare lauas ja vastupidi olen mina ka. Olen sellega ammu leppinud, et kui tahan fishiga 1vs1 teha, siis tuleb HU-s bumhuntida.

        Algselt postitas virukunn Vaata postitust
        Kui FR regid HU-s suckivad, siis vb oleks mõtekas isegi minul, uNL husng grinderil minna nl25/nl50 FR laudu avama ja bumhuntima ? :D
        Niiväga nad nüüd ka ei sucki. Pealegi on HUSNG teistsugune mäng.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • Stewie
          Jube Noob
          • Oct 2009
          • 198

          #469
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Oskab keegi seletada pileti ostmist punktide eest FTP. Ma lisasin pileti kaardile (add to cart), kõik ilus kena, täitsin ära need vajalikud isikuandmete väljad(ei tea miks need pileti ostmisel vajalikud on) aga ei tule valikut "submit order".

          E: "check out" tuli nähtavale kui kohanimes polnud enam täpitähti!
          Last edited by Stewie; 08.02.11, 16:09.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #470
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Dunno kui keegi on 1h lauas istunud seal ja näen,et keegi läks istus talle maha siis ma ei istu sinna ja mulle ka ei istuta.
            Ma olen oodanud seal pikka aega,et actionit saada ja lõpuks tuleb vend ja võtab ära selle..
            Ma ei tea,aga see tundub kuidagi enesest mõistetav :S.
            See ju sama pmst kui inimene on poes seisnud järjekorras mingi pool tundi ja siis mingi vend tuleb ja trügib kõigist ette.Ma räägin ainult nendest samadest nägudest.Kui mingi 3as lamp vend istub talle veel lauda siis ma lähen istun ka maha mõnikord.Aga ma ei istu maha kui reg on fishiga HU-s.

            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
            Olen sellega ammu leppinud, et kui tahan fishiga 1vs1 teha, siis tuleb HU-s bumhuntida.
            .
            See ka tõsi yep.

            Algselt postitas Stewie Vaata postitust
            Oskab keegi seletada pileti ostmist punktide eest FTP. Ma lisasin pileti kaardile (add to cart), kõik ilus kena, täitsin ära need vajalikud isikuandmete väljad(ei tea miks need pileti ostmisel vajalikud on) aga ei tule valikut "submit order".
            Checkout peab panema vms.
            Last edited by qbj0hn; 08.02.11, 15:58.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #471
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
              See ju sama pmst kui inimene on poes seisnud järjekorras mingi pool tundi ja siis mingi vend tuleb ja trügib kõigist ette.
              Oleks 9-handed järjekord siis võib-olla küll. Ma avan ise ka uusi laudu, aga kui ma näen, et kusagil on fish ja uus laud, siis istun obv lauda ja mind küll väga ei huvita, et ta seal kaua oodanud on, sest kui talle ei meeldi mingu bumhuntigu HU-s. Mis puutub trügimisse, siis ma ei lähe ju 9-handed lauda 10ndaks trügima. :)

              Samas mulle ka ei meeldi, et kui avan tühja laua, siis regular istub kohe lauda kuigi ma temaga mängida ei taha. Ta võiks ju ka oma laua teha. Samas kui fish tuleb, siis olen sit-outist kohe väljas. Kas nüüd olen mina ebaviisakas? Mu arust mitte. Ise reg istus mulle järgi.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #472
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                Oleks 9-handed järjekord siis võib-olla küll. Ma avan ise ka uusi laudu, aga kui ma näen, et kusagil on fish ja uus laud, siis istun obv lauda ja mind küll väga ei huvita, et ta seal kaua oodanud on, sest kui talle ei meeldi mingu bumhuntigu HU-s. Mis puutub trügimisse, siis ma ei lähe ju 9-handed lauda 10ndaks trügima. :)
                This. Kui tahad HU-d mängida, istu HU lauda.

                Comment

                • Timpz
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2029

                  #473
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Dunno kui keegi on 1h lauas istunud seal ja näen,et keegi läks istus talle maha siis ma ei istu sinna ja mulle ka ei istuta.
                  Ma olen oodanud seal pikka aega,et actionit saada ja lõpuks tuleb vend ja võtab ära selle..
                  Ma ei tea,aga see tundub kuidagi enesest mõistetav :S.
                  See ju sama pmst kui inimene on poes seisnud järjekorras mingi pool tundi ja siis mingi vend tuleb ja trügib kõigist ette.Ma räägin ainult nendest samadest nägudest.Kui mingi 3as lamp vend istub talle veel lauda siis ma lähen istun ka maha mõnikord.Aga ma ei istu maha kui reg on fishiga HU-s.



                  See ka tõsi yep.


                  Checkout peab panema vms.
                  sinu jutust lihtsalt jääb mulje et sa oskad ainult fishide vastu mängida ja normaalsete inimestega ei mängi, harrastasin seda ka pacificus, see ei ole pokker

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #474
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    Saan aru jah,et ma ei saa viriseda kuna peaksin siis HU-sse minema.Aga mul pole nii hea mindset lihtsalt,et HU-d koguaeg mängida elukutseliselt ja see laudade avamine ja FR segamini sobib mulle perfektselt.See pole küll vabandus,aga nii on.
                    Vbl peaks ka siis julmalt patrullima hakkama ja pohhui kui douchet panna.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #475
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas Timpz Vaata postitust
                      sinu jutust lihtsalt jääb mulje et sa oskad ainult fishide vastu mängida ja normaalsete inimestega ei mängi, harrastasin seda ka pacificus, see ei ole pokker
                      Mitu x öelnud,et ma mängin kõigiga.Aga kui fish istub lauda ja siis reg hyppab paremale on veits teine teema imo,aga las ta olla.Olen harjunud lihtsalt nii juba mitu kuud,et üksteise lauda austatakse.

                      Ja mis see loeks kui oskaks fishiga mängida?On obviously terve persetäis MSNL bumhuntereid kes vbl ei biidi isegi NL100 häid regulare,aga kas see huvitab kedagi kui raha tuleb?Mind küll mitte.
                      Mul pole pokkeri lauas kellegile midagi tõestada vaja vaid maximum value saada oma mängust.

                      Kumb sa oleksid tol hetkel mis praegu on,kas hea nl200 regular või nl600 bumhunter kes teenib 2-3x rohkem.
                      Last edited by qbj0hn; 08.02.11, 16:11.

                      Comment

                      • Tupsik
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 497

                        #476
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        Mul pole pokkeri lauas kellegile midagi tõestada vaja vaid maximum value saada oma mängust.
                        Täpselt sama mõte enamusel ja selleks nad ka fishiga lauda kohe istuvad :)

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #477
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Nii wierd kui see ka poleks tundub see kasumlikum kuidas praegu mängin.Mingi 3-4 kuud tean neid samasid vendasid kes olid NL25 laudades ja kes on ka NL50 laudades nüüd ja nad keegi ei istu sisse ja nii harjunud lihtsalt dunno.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #478
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            qbj0hn - hetkel sa ajad pilli lõhki lihtsalt. asi on lihtne - kui lauda tuleb fish, siis võib iga mats teda bumhuntida ja ei saa see kedagi kottida. Ise teen suht palju uusi laudu ja istun samamoodi teiste laudadesse "jeesuse kohale". ja nii see mäng käib. tuleb ära harjuda lihtsalt, mitte teisi proovida ümber õpetada. hoopis teine tera on, kui reg sulle tühja lauda vahetult paremale istub ette. osad jobud teevad seda ja sitoutivad kohe. et siis fishi tulles kohe rõõmust lakke hüpata. õnneks selliseid on vähe, aga üks vene vend SS laudades starsi FRis harrastab seda viimasel ajal...

                            Comment

                            • Mäksu
                              FPP Pro
                              • Aug 2009
                              • 238

                              #479
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              hakake parem regulare biitima.

                              Comment

                              • vonkartoffel
                                Pokkerihai
                                • May 2009
                                • 1658

                                #480
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                No aga sul on ju fullringi lauad, istud seal mingi kohapeal fish hüppab lauda ja reg teie vahele. Probleemile on ju lihtne lahendus, tõuse korra püsti lauast ja istu fishi kõrvale.

                                Comment

                                Working...