Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
Ei saa sellest absoluutselt aru mida sa qbj0hn ajad, vända panemisena see küll absoluutselt ei kvalifitseeru ja ma ei saa aru kuidas nii imelik komme üldse tekkida saab, sest tegelikult mingit kasu sellest ei ole - ega fish siis 3way paremini mängima hakka, jagate lihtsalt fishi, teinekord näed teist fishiga mängimas ja jagab tema sinuga ja kokkuvõttes võidavad kõik ikka sama palju.
Ainuke ligilähedane asi kus selline asi kehtib ja on mõtekas ja mida HSNL-erid Starsis tegid enne high-stakes HU laudade teket - kui fish tahab HU-d mängida, siis ei istu kolmas vend mängu ja austab seda soovi. See on win-win olukord, sest vastasel juhul fish lihtsalt quitiks kui ta soovi ei austa ja keegi ei saa raha.
Ei saa sellest absoluutselt aru mida sa qbj0hn ajad, vända panemisena see küll absoluutselt ei kvalifitseeru ja ma ei saa aru kuidas nii imelik komme üldse tekkida saab, sest tegelikult mingit kasu sellest ei ole - ega fish siis 3way paremini mängima hakka, jagate lihtsalt fishi, teinekord näed teist fishiga mängimas ja jagab tema sinuga ja kokkuvõttes võidavad kõik ikka sama palju.
Ainuke ligilähedane asi kus selline asi kehtib ja on mõtekas ja mida HSNL-erid Starsis tegid enne high-stakes HU laudade teket - kui fish tahab HU-d mängida, siis ei istu kolmas vend mängu ja austab seda soovi. See on win-win olukord, sest vastasel juhul fish lihtsalt quitiks kui ta soovi ei austa ja keegi ei saa raha.
Comment