Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
Nii masendav kui see ka ei ole, siis ma suutsin sama teha -- mõtlesin kohe, et WTF mis seal sai toimuda, et kohe laamendama hakati :D
Algselt postitas minbetmillionaire
Vaata postitust
TC
Comment