*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #196
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas miksnii Vaata postitust
    Kui sa mõtled seda sõbrakeskuses olevat maximat, siis seal on rodeo saloon, aga seda eriti ei soovita, söögid odavad aga välimuselt täiesti kohtuvada, maitse enamvähem.
    Pigem kuskile linna liikuda ja sealt mõnest normaalsemast kohast midagi hankida.
    ei viitsi linna ja tagasi tulla, tööd on vaja ka teha :P
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #197
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
      2 nädalat tagasi ärkasin hommikul kell 7.00 ja täna 14.00.
      tundub et resiim läheb suht kiiresti täiesti tuksi jälle. ;(

      mida teha? :D
      Karm time managment. Pane paika oma päeva kava! Kirjutan sellest ka blogist aga näiteks mul oli selline ja on pärast kokkutulekut ka:
      04:00 äratus
      04:00-06:00 hommikusöök
      06:00-08:00 esmane grind
      08:00-10:00 trenn (jõukas või jooks)
      10:00-12:00 lõuna
      12:00-14:00 lõunane grind
      14:00-16:00 foorumid/site/oma tegemised
      16:00-21:00 vaba aeg
      21:00 tuled surnuks ja magama

      Erandiks on kolmapäev, mis on täiesti vaba ja see tähendab, et teisipäeva õhtul tuleb 24h self exclusion peale, et ei saaks end tilti ajada.

      Kui sa nüüd vaatad siis kõik ajad on tegelt ülepaisutatud. Hui sa 04:00-06:00 ärkad ja lõunat pead kaks tundi. Aga samas kui sa vaatad on ka vaba aega sitaks, mille võid sisutada ükskõik millega - kasvõi mängi!

      Need ajad ja plaanid on igal inimesel erinevad. Kui meeldib 07:00 ärgata siis obv lähed 23:00 magama aga kõige suuremaks pointiks jääb, et pead magamineku ajast kinni pidama! Kui sellest kinni pead, pead ka äratuse ajast ja kava täitub iseenesest ning avastad, et aega jääb tohutult üle.

      Pealekauba pead tegema ka alareeglid igale tegevusele. Näiteks kui mängid siis mängimise aeg peaksid olema pausid või vähemalt miski märge, et nii kui tilt - stop it ja 10 minutit pausi. Või kui ärkad, et siis esimesena duzz, söök ja võid lugeda kõrvale foorumeid jne.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #198
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        Niipalju ma mäletan, et tegu oli vene rahvusest naisega

        Järsku oli tegu Olga Kurylenkoga ?

        See oli hea pakkumine, aga minuarust polnud see naine üldse äratuntav, selline tume kuju, tagant paistis päikeseloojang.

        Comment

        • Karelkorm
          Grinder
          • Nov 2009
          • 856

          #199
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Mul käib reziim ringiratast. Üks päev lähed natuke hiljem magama, ärkad natuke veel hiljem ja lähed järgmine päev veel veel hiljem magama. Vahepeal oli ülimõnus kui ärkasin 6:00 ja läksin normaalsel ajal magama, a täna jälle juba 15:00 silmad lahti alles.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #200
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
            Mul käib reziim ringiratast. Üks päev lähed natuke hiljem magama, ärkad natuke veel hiljem ja lähed järgmine päev veel veel hiljem magama. Vahepeal oli ülimõnus kui ärkasin 6:00 ja läksin normaalsel ajal magama, a täna jälle juba 15:00 silmad lahti alles.
            See standard ja seda päris palju arutatud ka. Selline tunne nagu 24h päev jääb lühikeseks, oleks 27-30h siis reziim oleks iseenesest paigas :) Pean silmas, et miski 9h magada ja 18-19h üleval olla on kõige lihtsam.

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #201
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Kas ma arvutasin õigesti kui sain $24 summaks, kui capida kõik tänavad FL $1/2'es ?

              Comment

              • low-flow
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1208

                #202
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Heh, kas pokkerimängija elukutse üks suurimaid plusse polegi siis hoopis see, et oled 100% oma aja peremees, ärkad kuna tahad, lähed magama kuna tahad, teed päev otsa mida tahad, pidutsed sellel päeval ja ajal kui tahad. :) Vähemalt mina naudin just seda vabaduse tunnet kõige enam ja kõige rohkem maailmas vihkan äratuskella ja kella peale ärkamist. :P

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #203
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                  Heh, kas pokkerimängija elukutse üks suurimaid plusse polegi siis hoopis see, et oled 100% oma aja peremees, ärkad kuna tahad, lähed magama kuna tahad, teed päev otsa mida tahad, pidutsed sellel päeval ja ajal kui tahad. :) Vähemalt mina naudin just seda vabaduse tunnet kõige enam ja kõige rohkem maailmas vihkan äratuskella ja kella peale ärkamist. :P
                  See eeldab, et sul rohkem kohustusi ei ole. Aga kui sa pead tegelema veel muude asjadega siis lihtsalt tuleb teha miski tööaeg. No ma mõtlen, et kui mul ainukeseks kohustuseks on kuus mängida 150h pokkerit siis tõesti on selline elu lilleke. Aga noh kes käskis niipalju kohustusi kokkukaapida :)

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #204
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    aga naljakas et mõndadel inimestel ongi unetsükkel 25 või 27-28 tundi.

                    imo 36tunnised tsükklid oleks päris funid

                    Comment

                    • LuuK
                      Vana Tegija
                      • Dec 2008
                      • 1138

                      #205
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas alaska Vaata postitust
                      longshot, aga kunagi oli siin kusagil video, kus hästi pingul naine tantsis ukseaugus. Nagu kusagilt bungalost filmitud, naise taga oli loodust (meri?) näha. Teab keegi?
                      [YOUTUBE]THzN0iYY4i0[/YOUTUBE]

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #206
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                        aga naljakas et mõndadel inimestel ongi unetsükkel 25 või 27-28 tundi.

                        imo 36tunnised tsükklid oleks päris funid
                        Tegelt piisab kuuest tunnist juba aga see eeldab, et rütm on paigas ja lähed "normaalsel" ajal magama. See normaalne aeg ongi miski 21:00-06:00, sest siis on väljas kõige vaiksem ja kõige vähem segavaid faktoreid.

                        Comment

                        • Tupsik
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 497

                          #207
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Inimeste unevajadus on siiski erinev. Üldjuhul nõustuks low-flow'ga, kui vaja tõusta ei ole, siis magan palju tahan.

                          Kuigi sellega tekivadki graafiku nihkumised, sest muu maailm käib ikka omasoodu, mitte sinu graafiku järgi.
                          Trennis käimine keerukam ja üldse päris öö peale nihkudes teistega inimestega suhtlemine juba samuti.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #208
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                            Kas ma arvutasin õigesti kui sain $24 summaks, kui capida kõik tänavad FL $1/2'es ?
                            Anyone pls?

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #209
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              Thanks LuuK!!!

                              Comment

                              • Tupsik
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 497

                                #210
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Ei mängi FL, kuid tundub õige.
                                Et pot oleks siis vähemalt 48$.

                                Comment

                                Working...