*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • miksnii
    Grinder
    • May 2009
    • 580

    #166
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    ega keegi ei taha homme hakata tartus hommikul jooma? just a wild guess. mul on viskit
    Tõenäoliselt oleks käpp, oleneb kus ja kuna ??

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #167
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      üks võimalus on, et ma jõuan kell 8 tartu, hetkel sõbra juures paarkend kiltsa väljas.
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #168
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        miks ftp-st multientry-d maha võeti enamustel turnadel ??????

        Comment

        • CheekyMullet
          FPP Pro
          • Feb 2010
          • 232

          #169
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
          miks ftp-st multientry-d maha võeti enamustel turnadel ??????
          Miski specialmecial turnanädal oli ja paljudel garanteeritud fond kahekordne ja kõikidel nendel multientryd.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #170
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            delfi pokker ruulib...

            Comment

            • Maxi
              Pokkerihai
              • Nov 2010
              • 1849

              #171
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              regulare on liiga palju imo

              gz btw

              Kuupäev Nimi Võitude arv
              01.02.2011 Rage 132
              Last edited by Maxi; 02.02.11, 23:28.

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #172
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                oot rage teenid seal hästi?

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #173
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Multientry on igatahes väga hea asi IMO

                  Comment

                  • Dogers
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2500

                    #174
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    homme hommikust jooma, hmm, täitsa võimalik :D

                    Comment

                    • $$$
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1072

                      #175
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                      Multientry on igatahes väga hea asi IMO
                      ei?
                      Saad kahes turnas hea stacki siis saad final table ja ühe hea stackiga saad 9. koha, sest stackid liidetakse kokku. Kui oleksid kahte eri turnat mänginud oleks võimalus mõlema stackiga suuremat cashi jahtida ja cashiksid minimaalselt peaaegu samapalju =P . (vähem saad ainult kui jääksid mõlemad korrad final tablis viimaseks, mida juhtub vast väga harva)

                      Comment

                      • kivisaba
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2514

                        #176
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        teoorias jup praktikas juhtub seda vääääga harva

                        Comment

                        • udikaz
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1946

                          #177
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          praktikas on multy enty-ga palju lihtsalt grindida sest palju sa ikka sinna finaallauda jõuad, enamus ajast ikka cashid kuid siis tõmmatakse ära. ja kui multy cashid siis saad ika rohkem kui bankroll. teine asi, et kui kaks korraga teed siis ühes saad ika stacki üles aga kui aint ühte teeksid siis vb saaksid ühe cooleri ja ongi buy in jälle läinud. mina pooldan multyentry-t.

                          Comment

                          • kuco
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1910

                            #178
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                            praktikas on multy enty-ga palju lihtsalt grindida sest palju sa ikka sinna finaallauda jõuad, enamus ajast ikka cashid kuid siis tõmmatakse ära. ja kui multy cashid siis saad ika rohkem kui bankroll. teine asi, et kui kaks korraga teed siis ühes saad ika stacki üles aga kui aint ühte teeksid siis vb saaksid ühe cooleri ja ongi buy in jälle läinud. mina pooldan multyentry-t.
                            Shaun Deeb rääkis multi-entry turnadest. Ütles, et tema jaoks on see väga hea aga pikkas perspektiivis on pokkerile kahjulik. Fish läheb kiiremini bustoks ja head mängijad võidavad rohkem ja kiiremini ning tema eelis keskpäraste regide ees suureneb.

                            P5 andmetel oli selle mehe elu suurim cashimine alles selle aasta jaanuaris :P

                            Comment

                            • yolpa
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 2669

                              #179
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              visati lümpsist välja eile:S

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #180
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                                regulare on liiga palju imo
                                gz btw
                                Kuupäev Nimi Võitude arv
                                01.02.2011 Rage 132
                                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                                oot rage teenid seal hästi?
                                muig, tegelt ma seal tegin siin paari sõbraga HU'd, ma pärisraha peale ei raatsi kuna ei ole HUd õppinud kunagi ja raket ka maksta ei taha, seega päris head õppesessid nö. Noja siis juhtuski kuidagi nii, et ühel päeval sain selle võidu.. aga auhinnaks mingi kaardipakk või $1000 freerolli pilet.. mul pole OO's accigi, seega võtan vast kaardipaki kui keegi üldse ütlekski, kust ja kuidas kätte saan. aga jah.. maitea mis regidest te seal räägite, HU's on ühe korra mu vastu istunud mees kes midagigi jagab asjast, ülejäänud on passiivsed callingstationid või gamblerid.

                                eilne postitus muidugi sai täispeaga tehtud, õnnestus paar fishi HU's tühjaks teha:-)
                                Last edited by Rage; 03.02.11, 08:28.

                                Comment

                                Working...