POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #466
    Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

    Suusabaasi pidu
    Panin upload.ee-sse üles



    Camu tegi veel persetäie pilte, tema pildistas finaallauda ja võitjaid ka, ma olin süsis ja panin rõhku alkole ja söögile sel ajal. :)
    Last edited by Svenza; 06.02.11, 00:02.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #467
      Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      ee jah, ei tasu vist kuritarvitada neid hot shote, hommikul veel puhusin 2,5 ja andresele olin niipalju seltsiks autosõidul, et haisesin ja magasin kogu tee.

      Comment

      • Svenza
        Svetlana aka Buldooser
        • Oct 2008
        • 3591

        #468
        Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Dogers
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2500

          #469
          Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

          IRW @ picx

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #470
            Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

            ott kus on nali v6i kes on nali?:P

            Comment

            • Dogers
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2500

              #471
              Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

              Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
              ott kus on nali v6i kes on nali?:P
              Leits :D

              Comment

              • K2snakas
                Pokkerihai
                • Feb 2009
                • 2388

                #472
                Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

                Esiplaanil on digimoondunud hr Leits??:D

                E: aga Ott tule homme kell 10 poe ette, l2hen piima ostam. Teised tulevad ka!
                Last edited by K2snakas; 06.02.11, 04:09.

                Comment

                • mislinn
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1734

                  #473
                  Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

                  Krt julmalt pulli sai teil. Järgmisel kokkutulekul olen kohal, kui keegi copyb mulle selle lause, kui ei tule, siis 20$ esimesele, kes kutsub ja avastab, et ma üle lasin! Sitt lause, aga oleks ise ka nagu kokkutulekult tulnud! :D

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #474
                    Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

                    mhm.. reede õhtust jäi mu juurde kellegi liiter ja natukene peale rummi... kui omanikud järgi ei tule, liigub see rumm mõne tunni pärast koos minuga tlnasse minu külmikusse...

                    Comment

                    • FreakyJason
                      Klubi Liige
                      • Jan 2009
                      • 1381

                      #475
                      Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

                      Ülilahe üritus oli ja muidugi minu jaoks ka suur +EV :)

                      Comment

                      • Pumper
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 2359

                        #476
                        Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

                        leits ownib sellel hetkel pildil

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #477
                          Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

                          Mis värk nende piraatidega oli?
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • yolpa
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 2669

                            #478
                            Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            mhm.. reede õhtust jäi mu juurde kellegi liiter ja natukene peale rummi... kui omanikud järgi ei tule, liigub see rumm mõne tunni pärast koos minuga tlnasse minu külmikusse...
                            saab veel kätte?

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #479
                              Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

                              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                              Mis värk nende piraatidega oli?
                              aha jaa need piraadid andsid mulle mingi särgi mis sellest sai ma muidugi ei tea, igatahes suht hea et eile peale ei võtnud täna inimese tunne peal ja saab midagi asjalikku kah korda saata

                              Comment

                              • kaval-ants
                                Klubi Liige
                                • Aug 2009
                                • 191

                                #480
                                Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

                                Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                                aha jaa need piraadid andsid mulle mingi särgi mis sellest sai ma muidugi ei tea, igatahes suht hea et eile peale ei võtnud täna inimese tunne peal ja saab midagi asjalikku kah korda saata
                                Särk on minu käes - jätsid selle meie hotellituppa. Aga ma julgen kahelda, et see sulle selga läheb.... suurus M

                                Comment

                                Working...