POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #526
    Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

    Üritus oli viimasepeal. Suured tänud Svenzale.
    Vaikselt hakkab pohmakas ära minema.

    Fortune, krt pidid ju kooli täna minema.
    Või oli aint üks loeng täana???

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #527
      Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

      Panin üles enamus fotod: http://www.facebook.com/pages/Pokker...d=385540537936

      Kui keegi ei taha kuskil pildil olla või ei meeldi oma pilt - PM to me.

      Comment

      • Fortune
        IP
        • Oct 2008
        • 1396

        #528
        Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

        Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
        Üritus oli viimasepeal. Suured tänud Svenzale.
        Vaikselt hakkab pohmakas ära minema.

        Fortune, krt pidid ju kooli täna minema.
        Või oli aint üks loeng täana???
        plaan on sellistes olukordades alati perfektne, et peaks minema, aga krt ei tule välja vahepeal.

        Comment

        • FreakyJason
          Klubi Liige
          • Jan 2009
          • 1381

          #529
          Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

          Algselt postitas Fortune Vaata postitust
          plaan on sellistes olukordades alati perfektne, et peaks minema, aga krt ei tule välja vahepeal.
          :D

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #530
            Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

            Kästi uurida, et kes oli tegelane paremas ääres ruudulise särgiga:

            Comment

            • Jubin
              Bännitud
              • Nov 2010
              • 142

              #531
              Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

              kes need siin yldse kõik on? qbjohn sipelgas leits kes teised on

              Comment

              Working...