Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)
Üritus oli viimasepeal. Suured tänud Svenzale.
Vaikselt hakkab pohmakas ära minema.
Fortune, krt pidid ju kooli täna minema.
Või oli aint üks loeng täana???
Üritus oli viimasepeal. Suured tänud Svenzale.
Vaikselt hakkab pohmakas ära minema.
Fortune, krt pidid ju kooli täna minema.
Või oli aint üks loeng täana???

Comment