POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1

    POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011 (3. veebruar 23:59 aega maksta!)



    Rahasid ei saa enam kanda!

    Pokkeriprod.com korraldab järgmise kokkusaamise 4ndal veebruaril Tartus, Spordibaasis.

    Koht ise asub kesklinnas, Raatuse 22, ühiselamu all. Atlantis 200meetrit, Club Tallinn 300 meetrit, kasiino ja Maasikas 500 meetrit. Kõik käe-jala ulatuses.

    Samas kohas korraldab Svenza Playmakersi pidusid.
    Pokkeriprode foorumipidu algab tervitusnapsiga ning kulgeb edasi väikese turniiriga.

    Õhtujuhiks on Svenza. Tema loob õhtuse atmosfääri ning veab turniiri läbi.

    Svenza sõnade kohaselt mahub turniirile kuni 80 inimest!

    Osavõtt: 30€*

    *15€ läheb turniiri auhinnafondi (rahad makstakse onlines, more info coming soon).
    *15€ läheb Rootsi laua jaoks (söögid, joogid, snäkid).

    Info:
    * Peo & turniiri start: 19.00
    * Peale turniiri minnakse edasi klubidesse, pubidesse või kasinni.
    * Kohapeal saab mängida lauajalgpalli, vaadata jalkat, kossu vms suurelt ekraanilt.
    * Oma jookidega sisse ei saa!
    * Soodsam alkohol baarist!
    * Pidu on private, only Pokkeriprod.com members!




    NB! Svenza kommentaarid:

    "Ma võtan siis korraldamise enda kanda, hakkan peojuhiks , orgunnin teile mängud ja viin turniiri läbi. Räägin homme omanikega ka läbi, et mis nad arvavad sellest loost. Samuti vaatan mis jooke normaalse hinnaga saaks.
    Arvatavasti saaks hinna kaubelda õlle, siidri ja rummi koksi suhtes. Kui huvi viina nottimise vastu, saab seda ka korraldada. Kui limiit ületatud, võib oma raha eest juurde osta. Spetsiaalsed klubikaardid on ka olemas millega saab 20% alet."

    Rahad laekunud:

    Turniiril osalevad:
    1. MartinH
    2. Tarmonator
    3. antnx
    4. pahvak
    5. pastilaa
    6. ranka666
    7. MM
    8. miksnii
    9. low-flow
    10. nikitheone
    11. pikk
    12. hoss
    13. kuco
    14. FreakyJason
    15. Camu
    16. pumper
    17. janek174
    18. kaval-ants
    19. kaval-ants +1 (sergeij)
    20. arch
    21. hotcocacola
    22. kardpleier
    23. MrRiver
    24. s1990n
    25. fortune
    26. Codecci
    27. qbj0hn
    28. reigo
    29. Äll
    30. your_naked_mom
    31. aiwz
    32. dogers
    33. rankakaks
    34. maison
    35. goldfish
    36. kodu
    37. Brikker
    38. yolpa
    39. sten897
    40. KristjanLaas
    41. Maunzz
    42. Karl S.
    43. Indrek J.
    44. Kristjan S.
    45. sip3lgas
    46. kip
    47. leksi
    48. provoker
    49. leits
    50. makz
    (51. keegi pidi svenzale sulas maksma kohapeal)

    Ei osale turniiril:
    51. rage (ei mängi)
    52. rage+1 (ei mängi)
    53. Con (ei mängi)
    54. HardCorre (ei mängi)
    55. -andres- (ei mängi)
    Last edited by hotcocacola; 05.01.11, 03:14.
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #2
    Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011

    Loodetavasti räägib Svenza lähipäevadel Spordibaasi omanikega ja saame peo lukku panna.

    Kuid tasapisi võiksid inimesed märku anda, kes on tulemas.
    30€ on imo täitsa fine sellise ürituse jaoks.


    Mina olen käpp.

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #3
      Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011

      Ja hakake siia regama. Tahaks näha palju üldsusel huvi on... teaks arvestada ja nii

      Comment

      • con
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1954

        #4
        Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011

        ööbimine?

        Comment

        • armand0
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2010
          • 358

          #5
          Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011

          Arvatavasti kohal.

          Comment

          • Owner85
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 2146

            #6
            Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011

            Kohal!

            Comment

            • farik666
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 834

              #7
              Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011

              ei ööbigi öbviously

              Comment

              • armand0
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2010
                • 358

                #8
                Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011

                Algselt postitas con Vaata postitust
                ööbimine?
                Ma arvan ,et selle pead ise organiseerima.

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #9
                  Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011

                  Ok, kohal!

                  Comment

                  • masterpuppet
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2094

                    #10
                    Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011

                    Panen kohale hetkel. Olgugi, et plaanis umbes siis sünnipäeva pidada, aga aega veel on.

                    Comment

                    • low-flow
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1208

                      #11
                      Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011

                      Super. Kuidas rahadega orgunn on, mis võimalused maksmiseks?

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #12
                        Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011

                        Kohal!

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #13
                          Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011

                          Algselt postitas con Vaata postitust
                          ööbimine?
                          foorumlane Lowry mainis, et ta saab soodukaid teha erinevates kohtades. Aga nii kui foorumi peoplaan 100% paigas, siis uurime ka erinevad soodukad.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011

                            Kuidas me papid kogume. Kas kohapeal või teeme eelregamisega? Eelregamisega on kogujal nussi rohkem aga see välistaks olukorra, kui nimekirjas 50 venda aga kohale vajub hoopis 30 venda, sest alati keegi jääb haigeks või tuleb midagi vahele. Aa ja eelregamisega saaks pm. miski 24h enne lukku panna ja on täpne nimekiri olemas.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #15
                              Re: POKKERIPROD.COM @ SPORDIBAAS - 4. veebruar 2011

                              Kui plaan 100% paigas, siis võtan rahadega skämmimise enda peale, lol.

                              100% teeme eelregamise ja papid saadetakse tõenäoliselt:

                              * MB
                              * minu SEB
                              * maybe mõni pokkerisait.

                              Comment

                              Working...