Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
See kõik on nii vale kui vähegi olla saab ja kõige hullem on see, et „Probleemidest ei räägita, pigem tõrjutakse rääkijaid. Meedias ja poliitikas leiavad paljud, et allakäik polegi probleem. On neid, kes lausa rõõmustavad." .
Sakslased nö. algatasid kaks maailmasõda, maksid reparatsioone, tõmbasid maha Berliini müüri jne. aga mis neist saamas on?
See kõik on nii vale kui vähegi olla saab ja kõige hullem on see, et „Probleemidest ei räägita, pigem tõrjutakse rääkijaid. Meedias ja poliitikas leiavad paljud, et allakäik polegi probleem. On neid, kes lausa rõõmustavad." .
Sakslased nö. algatasid kaks maailmasõda, maksid reparatsioone, tõmbasid maha Berliini müüri jne. aga mis neist saamas on?

Comment