Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #2371
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ma siin teemas enam sõna ei võta - jah nõus, et napakalt emotsionaalseks teeb see maailmavaate küsimus. just täna pidin ühe siinse kasutaja jälle fb-s unsubscribema, kuna konkreetset rassistliku saasta tihedalt jagab - muidu igati tore tegelane tundub. gl!

    Comment

    • rasmer
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1306

      #2372
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      EestiAA paku rohkem lahendusi selle asemel, et kiruda islamit ja moslemeid. Isegi kui su jutt oleks tõsi siis keelame lihtsalt islami ära ? Mulle ei meeldi ka ükski religioon, aga keelustamine ja vihkamine asja paremaks ei tee. Iga posti juurde käivad kohustuslikud youtube videod ka:





      Last edited by rasmer; 22.12.15, 23:33.

      Comment

      • EestiAA
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1132

        #2373
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Ei arva ka, et islam tuleks ära keelata EU-s vms , see on debiilne ja haige vaade.
        Lihtsalt ausalt probleemidest rääkimine aitaks väga palju, siis leiaks lahenduse ka.(mis ei oleks mingi debiilne rassistide lahendus)

        Kui kesk vasak ja kesk parem saaks vestluse enda kätte siis usun, et oleks täiesti normaalne, ja poliitilised otsused ka normid.( aga meediat hui saab center left/right enda kätte )



        Vasaks äärmus toidab parem äärmust.
        Parem äärmus toidab vasak äärmust.

        Vasak äärmus: Faktid on rassitlikud, ja need ei loe.
        Parem äärmus: Me ütlesime, et juudid/moslemid/neegrid tahavad meid maha võtta näe väänavad / peidavad / kardavad fakte.

        Mõlemad võivad terve EU persse keerata.



        To rasmer , kuidas ma moslemeid taga kirusin ?(ma ju ei kiru, ja ei musta neid, aga probleem on teatud vaadetes küll)
        Kui ma ütlen minu arvates on haige end nende provhet abiellus 6 aastase lapsega, ja astus vahekorda temaga kui ta oli 9ne, kas see on kirumine ? (+ tean isegi, et vanas testamendis on ka paska, ja ütlen et mulle ei meeldi need asjad siis ma ei kiru ju kristlasi ka taga või kirun ?, aga seda paska ei tehta järgi enam vb üksikud idud jh)
        Mu probleem on rohkem islamiga, ja seda tüüpi tõlgendusega islamiga mis on äärmiselt konsertatiivne või radikaalne.
        Last edited by EestiAA; 23.12.15, 00:50.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #2374
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Algselt postitas rasmer Vaata postitust
          EestiAA paku rohkem lahendusi selle asemel, et kiruda islamit ja moslemeid. Isegi kui su jutt oleks tõsi siis keelame lihtsalt islami ära ? Mulle ei meeldi ka ükski religioon, aga keelustamine ja vihkamine asja paremaks ei tee. Iga posti juurde käivad kohustuslikud youtube videod ka:
          Mida arvad muidu USA hardcore baptistide kirikutest, kes käivad matustel möllamas, et paras et surma said kuradi gay? Arvad nende kohta ka, et ei peaks keelustama, las möllavad?

          Imo kuskiltmaalt muutub see asi päris idiootseks ja tuleb piir ette kus ei saa enam 'religiooni' taha varjuda. Seda ma ei tea, kas islam on selle piiri lähedal või mitte, pole piisavalt kursis.

          Hetkel pikemalt Tais viibides, kus on suht palju Taikatest muslimeid, siis üldjuhul on chill ja no problem, aga mõni asi küll ridic - nt iga öö kella viie ajal lastakse kõlaritest mingit muslimi tümmi suht kõva volüümiga - mismõttes selline asi ok on? Kas sellise loogika järgi võin oma usu 'Hardstyleism' luua ja iga öö 5-st 6-ni mingit rämedat saagimist lasta, sest my religion says so, chill bro, it's religion, don't hate!!1

          Comment

          • rasmer
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1306

            #2375
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Mida arvad muidu USA hardcore baptistide kirikutest, kes käivad matustel möllamas, et paras et surma said kuradi gay? Arvad nende kohta ka, et ei peaks keelustama, las möllavad?
            Keelaks ära konkreetse teo mitte kogu usu, samamoodi sinu öörahu rikkumised vms. Nagu ma mainisin siis mulle ka meeldiks kui me lõpuks jõuaks religioonivabasse maailma , aga kahjuks see on utoopia.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #2376
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Briti väljaanne The Guardian valis uudisteagentuuri Reuters kreeklasest uudisfotograafi Yannis Behrakise Aasta fotograafiks just põgenikekriisi jäädvustamise tõttu.


              Ka ilma religioonita jääks inimesed siiski inimesteks.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #2377
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                Keelaks ära konkreetse teo mitte kogu usu, samamoodi sinu öörahu rikkumised vms. Nagu ma mainisin siis mulle ka meeldiks kui me lõpuks jõuaks religioonivabasse maailma , aga kahjuks see on utoopia.
                Aga kui sa tuled välja jutuga, et enam ei või öösel 5-6 muslimi tümmi lasta või burkat kanda siis ilmub ikka välja grupp inimesi (nii islamiusulisi kui pastilaasid) kes näitavad näpuga ja ütlevad, et see on diskrimineerimine, rassist, raisk.

                Comment

                • rasmer
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1306

                  #2378
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Aga kui sa tuled välja jutuga, et enam ei või öösel 5-6 muslimi tümmi lasta või burkat kanda siis ilmub ikka välja grupp inimesi (nii islamiusulisi kui pastilaasid) kes näitavad näpuga ja ütlevad, et see on diskrimineerimine, rassist, raisk.
                  Burka kandmine ei tohiks küll kuidagi sinu elu aktiivselt segada ja selle keelustamine on debiilne IRL-i häälte võitmise katse.

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #2379
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                    Burka kandmine ei tohiks küll kuidagi sinu elu aktiivselt segada ja selle keelustamine on debiilne IRL-i häälte võitmise katse.
                    IMO on burka kandmine täiesti ajuvaba. See võimaldaks ju inimestel täiesti anonüümselt nt. panka jalutada, maski kandes, perfect crime IMO. Miks peab teiste usk olema üle meie seadustest sellisel moel, et me ei või seadust rakendada oma soovi kohaselt, vaid peame alluma teise usu reeglitele, kuna vastasel juhul võib keegi kisama kukkuda, et tegu on "diskrimineerimisega"? See on IMO esimene samm selle suunas, kus meie riigi, meie kultuuri üle hakkavad otsustama meile täiesti võõrad inimesed, kellel ei ole mingit motiivi, et selle tegevusega meile kuidagigi kasulik olla. Mis kasu sellest meie ühiskonnale oleks?? Mina seda ei näe.
                    Siis järgmine asi oleks see, et mingi kiimane võõrast usku "esindav" teismeline kepib mõne lapseohtu neiu läbi ja siis ei julgeta sellest otse rääkida, sest "ta tuli ju teisest kultuuriruumist kus see on norm" või "parem on mitte häält tõsta, sest see tõmbaks meile islamistide viha". jne jne jne. Kardetakse oma riigis oma reegleid kehtestada, sest mingi täielik võõras võib sulle midagi nina alla hõõruda või tulla ja sul pea maha võtta. Nagu üks selle burkakeelu vastaseid argumente on praegu, et see burkakeeld võib ekstremismi tekitada, ehk sisuliselt kardetakse omas kodus mingeid välismaa ekstremiste ja hakatakse selle järgi ennast sättima, nagu eided.
                    Minge Saudi Araabiasse ja hakake seal nõudma, et teie neiu saaks poolpalja persega ringi lasta või et sinul on seal õigus keset linna risti ja Jeesuse plakatiga ringi käia ja "tõde" kuulutada. Vaadake, kas läheb läbi. Samad inimesed tulevad siia ja hakkavad nõudmisi meile esitama- no fucks given, ütlen mina, sest usuvabadus ei tähenda seda, et sa võid oma usuliste veendumustega teiste kodus nende kultuuri vorpima hakata ja mingil moel isegi neid ahistama hakata. Pole midagi- neil tuleb lihtsalt harjuda uue keskkonnaga või GTFO.
                    Last edited by Vandalar; 23.12.15, 15:01.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #2380
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Oleks rasmer taibukam, siis oleks ta burka asemel kasutanud sõna hijab.

                      Comment

                      • rasmer
                        Vana Tegija
                        • Oct 2009
                        • 1306

                        #2381
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                        IMO on burka kandmine täiesti ajuvaba. See võimaldaks ju inimestel täiesti anonüümselt nt. panka jalutada, maski kandes, perfect crime IMO. Miks peab teiste usk olema üle meie seadustest sellisel moel, et me ei või seadust rakendada oma soovi kohaselt, vaid peame alluma teise usu reeglitele, kuna vastasel juhul võib keegi kisama kukkuda, et tegu on "diskrimineerimisega"? See on IMO esimene samm selle suunas, kus meie riigi, meie kultuuri üle hakkavad otsustama meile täiesti võõrad inimesed, kellel ei ole mingit motiivi, et selle tegevusega meile kuidagigi kasulik olla. Mis kasu sellest meie ühiskonnale oleks?? Mina seda ei näe.
                        Jalutangi terve elu klounimaskiga ringi kui tahan. Iga asutus ja firma võib panna oma territooriumil oma reeglid ja see on fine.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #2382
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Klounidel pole maske, neil on grimm.

                          Comment

                          • CheekyMullet
                            FPP Pro
                            • Feb 2010
                            • 232

                            #2383
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                            Klounidel pole maske, neil on grimm.
                            Kuna klounidel on grimm, siis pole klounimaske olemas?

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #2384
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                              Jalutangi terve elu klounimaskiga ringi kui tahan. Iga asutus ja firma võib panna oma territooriumil oma reeglid ja see on fine.
                              This! Võiks siis juba ka ära keelata mootorratta kiivri kandmise avalikus kohas. Nonsense!
                              Asutus võibki näiteks turvalisuse kaalutlustel keelata rõivaste kandmise, mille tõttu ei ole võimalik inimest tuvastada. (olgu siis selleks burqa, niqabe, karnevalimask, mootoratta kiiver jne)
                              Seevastu hijabi või muud sarnast rõivast võib kanda.
                              Ehk see ei oleks sellisel juhul diskrimineerimine religioossetel alustel. See oligi IRLi poolt läbinähtavalt hale katse püüda populistlikult hääli, arvestamata, milliseid sotsiaalseid mõjusid, sellisel kujul keeld kaasa tuua võiks.
                              Last edited by inward; 23.12.15, 21:00.

                              Comment

                              • ropka11
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1008

                                #2385
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Kas mootoratta kiivriga võib niisama ringi hängida.Kuskilt on nagu kõrva jäänud, et ega ikka ei tohi küll.

                                Comment

                                Working...