Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • viki
    Grinder
    • Apr 2010
    • 893

    #2191
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Pagulasteema kajastamise võib nüüd mõneks ajaks unustada.
    Kaitsepolitsei kahtlustab Keskerakonna esimeest ja Tallinna linnapead Edgar Savisaart korduvas altkäemaksu võtmises. Kasu sai kahtlustuse kohaselt nii Savisaar ise kui ka Keskerakond.

    Last edited by viki; 22.09.15, 11:51.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #2192
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Nice!

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #2193
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        imo tuleb alati süsteemi maksimaalselt enda kasuks ära kasutada ja seaduse loojate töö on võimalikult vähe-abusetav süsteem lüüa
        Lahe quote Savisaare uudise ette:-)

        Comment

        • rasmer
          Vana Tegija
          • Oct 2009
          • 1306

          #2194
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Põnev muutus eesti poliitikas, keskis läheb ilmselt eesti vs vene tiiva võitluseks, Ratas/Simson vs Toom/Stalnuhhin/Kõlvart.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #2195
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            jep. ise loodan Priit Kutseri võimuletulekule

            Comment

            • donkament
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1945

              #2196
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              #usume #keskerakondhoolib #tõekohus, teen ettepaneku avada fbs grupp etkari toetuseks, kuna see on ilmselge provokatsioon, TALLINN NAŠ!!

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #2197
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Eks me kõik suuremal või vähemal määral avaldame ainult enda arvamust siin, vaevalt keegi tõeliselt kogu teemat valdab.

                Minu jaoks oleks väga teretulnud kui keegi mind antud teemal harib või teisiti mõtlema paneb heade, sisukate argumentidega. Siiani pole seda veel juhtunud :P

                Re: pokkerimängijad, kui mõtled vana head mitte maksude maksmist, siis imo tuleb alati süsteemi maksimaalselt enda kasuks ära kasutada ja seaduse loojate töö on võimalikult vähe-abusetav süsteem lüüa. Selle koha pealt ei olegi pagulastele midagi ette heita, ise otsiks ka nende olukorras kõige suuremate toetustega riigi ja freerolliks mõnuga.
                Vaevalt, et kedagi teisiti mõtlema saab panna internetis lingikeste lisamisega kuid müüte ümber lükata on ikka tore. Viimased andmed Norra kohta, kus toetused ja kogu sotsiaalsüsteemi ülesehitus on maailma üks eesrindlikumaid ning kui kuskile minna toetustele lebotama, siis võiks see riik just Norra olla: https://www.ssb.no/en/innvarbl Allikas igati legitiimne Norra statistikaamet.
                Juhin tähelepanu, et "superlaiskadele kirjaoskamatutele" aafriklastele (töötus kokku 11,8%) järgnevad kohe EU-sse kuuluvad "ülitöökad, kultuursed ja haritud" idaeurooplased (töötus kokku 8,6%), kelle alla kuulume muuseas ka meie. Kurioossel kombel oleme "laisemad" kui näiteks aasiast või kesk- ja lõuna-aafrikast immigrandid.

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #2198
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Keskerakond väidab, et tegu poliitilise tellimustööga hajutamaks tähelepanu sadamaskandaalilt. Selle peale ei tule keegi, et kui KAPOs käivad tõesti asjad kellegi ülevalt poolt niite tõmbamist mööda, siis ei oleks ju sadamaskandaali üldse ilmsiks tulnudki?

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #2199
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Väga hästi :) Oodati ikka õige aeg ära, kuniks früürer ''jalad alla saab''.

                    KAPO viimasel ajal ikka väga effektiivset tööd hakanud tegema, polegi tarvis Pealtnägija torkimist.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #2200
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Perfektses maailmas võiks minu poolest kasvõi miljon tulla kui nad ennast majanduslikult õigustavad, toodavad rohkem kasu kui kahju. Ma ei ole pagulaste vastu, ma olen freerollijate vastu.

                      Kui sa oled nii sitas seisus, et vastasel juhul tõenäoliselt sured kui sind piirilt üle ei lasta siis võiksid olla valmis korralikult panustama antud riiki kes sind aitab. Tasuta tööd teha söögi ja elukoha eest tundub väga aus kaup, ja ei pea olema 'päris' 9-to-5 töökoht, kasvõi prügimäel prügi sorteerida suurte massidega vms, ei ole just kõige suurem lisandväärtus, aga parem kui logelemine.

                      Ja riigile võiksid jääda väga vabad käed riigist välja saatmisel mis tuleb selgeks teha riiki soovijale saabudes. Committid mingi vähe tõsisema kuriteo, ei järgi ettenähtud töö- või õppimisnõudeid - nägemist.

                      Igasugused EU inimõigused, toetused jms ei ole mõeldud nii ettenägematu olukorra jaoks kus riikide kaupa väga vaeseid inimesi tahab siia elama tulla. Neid ei ole lihtsalt võimalik rakendada ilma kohalike elanike elukvaliteeti oluliselt halvendamata (maksurahast varem väljatöötatud toetusi makstes). See on eriolukord, toetusi tuleb rängalt kärpida ja rangelt valida kellele ja kui palju anda. Praegu võib suvaline vend kes end kuidagi Rootsi nihverdanud seal kõik perse saata, öelda, et ei viitsi kunagi tööd teha ja riik laiutab käsi ja maksab talle korralikke toetusi kuus, sest süsteem on nii ette nähtud ja see on 'inimõigus'. Ma ei leia, et see on õige.
                      Sul on õigus, aga siin on üks probleem: pagulased on juba kohal ja ära nad ei lähe. Parem on neid toetada, kui lasta neil suurte puntide viisi organiseeruda ja arva ise, kust ja kuidas nad omale selle leiva lauale toovad.

                      Eestis seda probleemi veel ei ole ja nii peakski sellel lähenema, nagu sa rääkisid. Võtame kasvõi 10 miljonit, aga sellel peaks olema ka miski pikema ajaline väärtus, mis toob investeeringud hiljem suurte intressidega tagasi.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #2201
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        Väga hästi :) Oodati ikka õige aeg ära, kuniks früürer ''jalad alla saab''.

                        KAPO viimasel ajal ikka väga effektiivset tööd hakanud tegema, polegi tarvis Pealtnägija torkimist.
                        Pigem oldi juba jälil varem ning siis Savisaar haigestus. Loodeti, et ta enam võimule ei tule ning pigistame silma kinni, aga poiss ronis uuesti pukki ja siis lihtsalt võeti jõuga maha.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #2202
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          nii ongi. pmslt suht lotovõit praegu - saadakse ju valida ja valitaksegi need, kes motiveeritud kenasti tööle hakkama ja tänulikud meile. sellest ju mitu lugu olnud, kuidas vaost ka neegripoisid saekaatrisse tööle käivad ja potsatajale toetusrahasi teenivad

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #2203
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Pigem oldi juba jälil varem ning siis Savisaar haigestus. Loodeti, et ta enam võimule ei tule ning pigistame silma kinni, aga poiss ronis uuesti pukki ja siis lihtsalt võeti jõuga maha.
                            No nüüd on oodata 500K eurist investeeringut invatreppi/lifti@ Tartu Vangla :DD

                            Comment

                            • Recon
                              Jube Noob
                              • Nov 2009
                              • 103

                              #2204
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              nii ongi. pmslt suht lotovõit praegu - saadakse ju valida ja valitaksegi need, kes motiveeritud kenasti tööle hakkama ja tänulikud meile. sellest ju mitu lugu olnud, kuidas vaost ka neegripoisid saekaatrisse tööle käivad ja potsatajale toetusrahasi teenivad
                              Drugs are bad mkay


                              Kas ma saan õigesti aru, et eilsest surmtõsise näoga kaamerasse öeldud ''mõnest perekonast'' saab täna õhtuks 500?
                              Kommunikatsiooni meistriklass...

                              Comment

                              • CheekyMullet
                                FPP Pro
                                • Feb 2010
                                • 232

                                #2205
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Algselt postitas Recon Vaata postitust
                                Drugs are bad mkay


                                Kas ma saan õigesti aru, et eilsest surmtõsise näoga kaamerasse öeldud ''mõnest perekonast'' saab täna õhtuks 500?
                                Kommunikatsiooni meistriklass...
                                Pigem tekstist arusaamise meistriklass...sel aastal vs kahe aasta jooksul

                                Comment

                                Working...