Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #2071
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ma mõtlesin, kuidas viimasele pastilaa minu arust demagoogilisele postitusele vastata ja leidsin omalaadse ja ehk ebaloogilise lahenduse:

    • 20% arenenud riikide elanikest tarbib 86% kogu maailma kaupadest ning saab 74% kogu maailma tuludest • 16 000 last sureb päevas nälga – üks iga 5 sekundi järel • Miljard inimeste elab äärmises vaesuses ehk vähem kui 1,25 USA dollariga päevas • 3 miljardit inimest (sh. eelpool mainitud miljard) peavad toime tulema vähem kui […]


    16 000 last sureb päevas nälga – üks iga 5 sekundi järel


    Comment

    • WeThePeople
      Vana Tegija
      • Mar 2010
      • 1163

      #2072
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      kuidas süüria korvpallis on?

      Comment

      • rasmer
        Vana Tegija
        • Oct 2009
        • 1306

        #2073
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
        kuidas süüria korvpallis on?
        Eestist halvem on raske olla tundub.

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #2074
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          teoorias super, aga olukord ei ole nii lihtne: http://www.theguardian.com/world/201...ht-of-refugees

          tõsiselt hea meel, et eesti mingilgi määral neid inimesi aitab. veidi piinlik sellises olukorras mingit pragmaatilist jura ajada
          meanwhile in greece:

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #2075
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema



            Huvitaval kombel toetab see mõnda pastilaaa varasemat mõtteavaldust.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #2076
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              globaalne kultuuride, rasside segunemine ei ole pikas perspektiivis muudetav protsess - kui soovime olla vabad. hitler üritas - ei tööta see värk. ainus, mida teha saame, ongi valida, kuidas nad tulevad ja kuidas nad vastu võtame. mõistusega - viisakalt, väärikalt tundub hea valik.

              http://r2.err.ee/l/olukorrastriigis - soovitan kuulata eilset saadet. pagulaste teemadel väga head poindid

              p.s. kui tunnete endas seda muhedat "ma ei ole küll rassist, aga..." - siis neid kolme punkti rahulukult, kireta analüüsides on suur oht jõuda nukra tõdemuseni :)

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #2077
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Potsataja, see sinu lingitud video on vigastele faktidele rajatud. Väljamõeldud propaganda. Või usud siiralt, et moslemiperekondades keskmine fertility rate on 8,1?

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #2078
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Ei usu, see on lihtsalt näide tulihingeliste pagulapooldajate teisest äärmusest. Kusagilt võetakse mingi infokilluke ja pannakse see enda kasuks tööle. Selge on see, et nende fertility rate paneb meie omale pika puuga ära, aga 8.1 on ikka ulme.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #2079
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    tüüpiline "vägistavad neegrid" juhtum - lihtrahva peal töötab kenasti:

                    «Mille peale ajakirjandus peaaegu ei reageerinud ja politsei sugugi mitte, oli kevadel toimunud grupivägistamine Vaos. Politsei viis naise lihtsalt kainenema,» jätkas Helme.

                    Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) parlamendifraktsiooni esimees Martin Helme põlengut Vaos vihakuriteona hukka ei mõistnud, ta leidis Postimehega rääkides hoopis, et tegemist on massiimmigratsiooni tagajärjega, mille eest nende erakond on juba pikemat aega hoiatanud.


                    mis tegelikult juhtus:

                    Comment

                    • Herbert Sammal
                      Jube Noob
                      • Jul 2013
                      • 165

                      #2080
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Ja sina olid kõrval pealt vaatamas?

                      Comment

                      • CheekyMullet
                        FPP Pro
                        • Feb 2010
                        • 232

                        #2081
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Algselt postitas Herbert Sammal Vaata postitust
                        Ja sina olid kõrval pealt vaatamas?
                        Kõik allikad, mis sinu maailmapilti sobivad on kuld ja ülejäänud (ükspuha kui autoriteetsed/teaduslikud) on vandenõuteooria. Solid taktika argumentatsiooniks.

                        Comment

                        • donkament
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1945

                          #2082
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          samasugune suhtumine on mõlemal poolel

                          Comment

                          • Herbert Sammal
                            Jube Noob
                            • Jul 2013
                            • 165

                            #2083
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Mina pole kindla peale väitnud midagi antud vägistamise suhtes. Tõsi, õhtulehte, delfit, nelli teatajat jne kullana ei võta tõesti.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #2084
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Gross sõjapõgenikest: mul on piinlik!. Lääne-Virumaa suurettevõtja ja OG Elektra omaniku Oleg Grossi sõnul on tal eestlaste sõjapõgenikesse suhtumise pärast piinlik ja häbi. Samuti ei mõista ta lipsudes omavalitsusjuhte, kes mugavustsoonis ja hirmus neid ära põlgavad. OG ELEKTRA AS, Oleg Gross, OG ELEKTRA AS.


                              Grossi ees müts maha, aga EMTA pärast on küll piinlik. 19 aastat ja null tulemust.
                              Last edited by Potsataja; 10.09.15, 18:55.

                              Comment

                              • Maxi
                                Pokkerihai
                                • Nov 2010
                                • 1849

                                #2085
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Maksimaalne jaanalinnupoliitika EU tasemel, jaotame aga pagulasi. Kuidas kurat kavatsetakse kogu lähisida ja aafrika ära jaotada EU´sse, kuna plaanis ju pole pagulaste tulekut kuidagiviisi takistada, ega ka lahendada lähis-ida kriisi. Pagulased jäävadki tulema ja sotsiaalmeediasse jõuavad uued ja uued väikese uppunud poisi pildid ning kõik tolerastid ahhetavad, et kui kahju, võtame aga juurde.
                                Kahjuks lääne poolne degeneratsioon on pidev ja püsiv, ei lähe vast kaua kuniks EU´s valitseb kalifaat. Selles mõttes õige, et ükski impeerium ei jää püsima ja lääs on käitunud viimased x aastat nagu impeerium, otsustades asjades mis pole üldse meie otsustada.
                                Iga väikese poisi kohta kes ei jõua läänemaailma jõuab aga üks selline https://www.youtube.com/watch?v=C0tiS_BK7Fg

                                Comment

                                Working...