Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #2041
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    Mul ei ole midagi selle vastu, kui aitame lastega peresid, aga kõik fkn üksikud noored mehed saatku sinna tagasi, kust nad tulid. Saage aru Pastilaa ja Co., peaaegu keegi pole selle vastu, et aidata sõjale jalgu jäänud naisi ja lapsi. Kahjuks aga on palju lihtsam siia jõuda üksikutel tugevatel noortel meestel, kes peaks selle asemel oma riigi eest sõdima. Ja neid ma siia ei taha!
    1. praegu ju ongi vaos paljud pered - ikka natsidel vaja kõvatamas käia nende kallal
    2. kodusõjas on raske "oma riigi" eest sõdida. lisaks veel boonusena kõrvetab ISIS.
    3. globaalne rahvaste ränne ja segunemine ei lähe valge rassi oaasist eestist paraku mööda

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #2042
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
      http://time.com/4018241/iceland-syria-refugees/

      vastikud tolerastid, ise pole isegi euroopa liidus. Muide, sattusin eile Vabariigi Kodanikke vaatama ja Varro Vooglaid on tont.

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #2043
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        1. praegu ju ongi vaos paljud pered - ikka natsidel vaja kõvatamas käia nende kallal
        2. kodusõjas on raske "oma riigi" eest sõdida. lisaks veel boonusena kõrvetab ISIS.
        3. globaalne rahvaste ränne ja segunemine ei lähe valge rassi oaasist eestist paraku mööda
        mulle üldiselt meeldib kui inimesed on oma hinges rahu leidnud. Positiivne värk, pastilaa. aga nagu liiga häpi ka ei tasu olla. väikse liialdusena, siis halbade juhuste kokkulangemisel tuleb pastilaa varsti rääkima, et "Putini aktsioonidest ei jää puutumatu ka eesti"... et ple väga nagu mõtet põdeda asjade pärast, mida muuta ei saa, yo. Oleme häpid ja teeme selle baaside lepingu juba praegu venemaaga ära ning ple mõtet mu vene papsi (Karu) väga närvi ajada selle usa hävitajaga imo.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #2044
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Algselt postitas alaska Vaata postitust
          Mismoodi sa nüüd sellise seose peale tulid?



          “I’m a single mother with a 6-year-old son... We can take a child in need. I’m a teacher and would teach the child to speak, read and write Icelandic and adjust to Icelandic society. We have clothes, a bed, toys and everything a child needs. I would of course pay for the airplane ticket,” wrote Hekla Stefansdottir in a post.

          2 aastat ja 8 kuud hiljem on mul see lugu endiselt meeles ja mingi Islandi üksikema postitus tõi selle loo uuesti esile. Nö. Maria oli lastekodu üks armastatumaid lapsi, kuid mis saaks enamusest hoopis teisest kultuuriruumist pärit lastest? Kuhu ja kellele ta selle lapse annab, kui üks hetk avastab, et laps lihtsalt ei sobi tema perekonda. Muidugi lapsed ei põgene ükski, vaid ikka mõne lähedasega koos. Üksi põgenevad ikka need üksikud tugevad desertööridest noored mehed.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #2045
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            valge rämps Vaos @ it's best. piinlik...

            Comment

            • rasmer
              Vana Tegija
              • Oct 2009
              • 1306

              #2046
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Tõsiselt vedas, et asi nii õnnelikult lõppes, aga jah ei ole eriti üllatunud, ennustasin vist isegi siin teemas midagi sellist. See natsivärk on nii üle käte läinud, et oli aja küsimus kui midagi sellist juhtub.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #2047
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                ja see, et EKRE ainsa erakonnana ei mõista hukka sellist asja...lihtsalt wow

                Comment

                • muttaja
                  Pokkerihai
                  • Dec 2010
                  • 1965

                  #2048
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Kaua me tegeleme nii mõttetu teemaga kui paarisaja potentsiaalse immigrandiga? Eestil on kordades tähtsamaid asju, millega tegeleda. Nüüd jälle saab aktiivsemalt jaurata, kes teemal, kui solidaarne ja üllas ta on ja kes teemal, kuidas mustad mehed hordide kaupa vägistama kukuvad ja kuidas aint tema suudab Eesti rahvast islamihukatusest päästa.
                  Reformi provokatsioon, et tähelepanu sadamalt ja teistelt tähtsamatelt teemadelt ära juhtida?

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #2049
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                    Reformi provokatsioon, et tähelepanu sadamalt ja teistelt tähtsamatelt teemadelt ära juhtida?
                    saate aru... ma spetsjomm tulin foorumisse, et öelda: in b4 "reform tegi".

                    aga in b4 "rosimannust nähti molotov käes Vaos"

                    Comment

                    • muttaja
                      Pokkerihai
                      • Dec 2010
                      • 1965

                      #2050
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Aeglane oled

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #2051
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Väga imelik süütamine, sest kui oleks tahetud teha tõsist kahju, siis oleks seda ka tehtud. Teismelised tähistasid kooli algust ja tegid omast arust pulli?

                        Comment

                        • viki
                          Grinder
                          • Apr 2010
                          • 893

                          #2052
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          valge rämps Vaos @ it's best. piinlik...
                          Kui pärast peaks selguma,et mõni pagulane maja põlema pani,siis on nii mõnelgi piinlik.Kuidagi ülekohtune on kohe eestlasi süüdistama hakata.Eriti poliitikute poolt.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #2053
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Selgub, et majas oli süütamise hetkel üle 50 inimese, aga kokku elab majas üle 70 inimese. Kus need ülejäänud sellisel kellaajal ringi kondasid?

                            Comment

                            • sm112
                              Grinder
                              • Jun 2009
                              • 776

                              #2054
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              valge rämps Vaos @ it's best. piinlik...
                              Rassist ITT.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #2055
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                                Rassist ITT.
                                proovi nüüd midagi sisulist päevakajalisel teemal öelda, kui juba vaevaks võtsid

                                Comment

                                Working...