Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
1. praegu ju ongi vaos paljud pered - ikka natsidel vaja kõvatamas käia nende kallal
2. kodusõjas on raske "oma riigi" eest sõdida. lisaks veel boonusena kõrvetab ISIS.
3. globaalne rahvaste ränne ja segunemine ei lähe valge rassi oaasist eestist paraku mööda
Algselt postitas sm112
Vaata postitust
2. kodusõjas on raske "oma riigi" eest sõdida. lisaks veel boonusena kõrvetab ISIS.
3. globaalne rahvaste ränne ja segunemine ei lähe valge rassi oaasist eestist paraku mööda
Comment