Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
Minu jaoks on küll asi lihtne. Niikaua kui pole mehhanismi, et eraldada reaalne sõjapõgenik freerollerist, olen vastu.
Kõigile, kes on metropolides öösiti ringi hänginud ja näinud ainult coole ja töökaid erinevate rahvuste esindajaid, soovitaks üks viimane tiir veel teha päeval ja öösel Helsingi kesklinnas(jala kui juletakse) ja näiteks Itäkeskuses. Pöörake tähelepanu kerjuste-maffiale(30tk kerjab, 3tk collectivad), üldisele linna ilmele ja puhtusele(meenutage 15-25a tagust aega kui esimest korda Soomes käisite), uurige, miks elavad nad 3 perega ühes korteris(hint- ülejäänud kahe pere riigilt saadud korterid on neil välja üüritud) ja kuidas on töökate ja tublide tulijatega tihedalt asustatud rajoonides sellele kinnisvara hinnad reageerinud.
Suhelge nende abivajajatega seal kohapeal, et saada aru, mis nad mõtlevad inimestest ja riigist, kuhu nad on tulnud.
Minu jaoks on küll asi lihtne. Niikaua kui pole mehhanismi, et eraldada reaalne sõjapõgenik freerollerist, olen vastu.
Kõigile, kes on metropolides öösiti ringi hänginud ja näinud ainult coole ja töökaid erinevate rahvuste esindajaid, soovitaks üks viimane tiir veel teha päeval ja öösel Helsingi kesklinnas(jala kui juletakse) ja näiteks Itäkeskuses. Pöörake tähelepanu kerjuste-maffiale(30tk kerjab, 3tk collectivad), üldisele linna ilmele ja puhtusele(meenutage 15-25a tagust aega kui esimest korda Soomes käisite), uurige, miks elavad nad 3 perega ühes korteris(hint- ülejäänud kahe pere riigilt saadud korterid on neil välja üüritud) ja kuidas on töökate ja tublide tulijatega tihedalt asustatud rajoonides sellele kinnisvara hinnad reageerinud.
Suhelge nende abivajajatega seal kohapeal, et saada aru, mis nad mõtlevad inimestest ja riigist, kuhu nad on tulnud.

Comment