Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #1891
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Minu jaoks on küll asi lihtne. Niikaua kui pole mehhanismi, et eraldada reaalne sõjapõgenik freerollerist, olen vastu.

    Kõigile, kes on metropolides öösiti ringi hänginud ja näinud ainult coole ja töökaid erinevate rahvuste esindajaid, soovitaks üks viimane tiir veel teha päeval ja öösel Helsingi kesklinnas(jala kui juletakse) ja näiteks Itäkeskuses. Pöörake tähelepanu kerjuste-maffiale(30tk kerjab, 3tk collectivad), üldisele linna ilmele ja puhtusele(meenutage 15-25a tagust aega kui esimest korda Soomes käisite), uurige, miks elavad nad 3 perega ühes korteris(hint- ülejäänud kahe pere riigilt saadud korterid on neil välja üüritud) ja kuidas on töökate ja tublide tulijatega tihedalt asustatud rajoonides sellele kinnisvara hinnad reageerinud.
    Suhelge nende abivajajatega seal kohapeal, et saada aru, mis nad mõtlevad inimestest ja riigist, kuhu nad on tulnud.
    Last edited by vsiu100; 23.07.15, 07:22.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #1892
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      ja seni mängime riigina m*nni, kuigi häda on juba nö "eilne"?

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #1893
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Küsimus ei ole ju selles, et kuskil poe juures mingi kamp kerjab või mingi osa grupist istub abirahadel. Krt küll noh, saage aru, et see, et keegi ei saa oma asjadega hakkama ja üritab riigi kulul lulli lüües hakkama saada, EI SÕLTU NAHAVÄRVIST EGA USULISTEST EELISTUSTEST. Moskvas näed neegrit nagu kuuvarjutust, ometi ma ei ole kuskil mujal nii palju kerjuseid ja niisama poe taga konutavaid indiviide näinud. Isegi, kui 20% passivad abirahadel (üheski arenenud riigis see arv loomulikult nii kõrge ei ole), siis ju ülejäänud, absoluutne enamus, kes halvemini, kes paremini, on integreerunud ühiskonda, käivad tööl ning maksavad makse. Nad töötavad ja teenivad meid igal sammul, juhivad meie busse ja taksosid, pesevad meie tänavaid, valmistavad restoranis meile süüa, põetavad haiglas meie haigeid vanemaid, koristavad meie hotellitube jne jne. Arvestades põhjamaade maksusüsteemi, siis on need, kes käivad tööl, ammu kõikide lullilööjate abirahad kinni maksnud. Lisaks ei ole sissetulnutel mitte mingit eelist (kes on midagi muud kuulnud, on petta saanud)kohalike ees ning lulli saavad tahtmisel lüüa, samadel alustel, ka kohalikud, mida ka massiliselt tehakse, kuid see ei paista väga häirivat kedagi. Targad inimesed ütlevad, et rootsis oleks ilma immigratsioonita osad maapiirkonnad, kus täna käib elu, täielikult hääbunud ja väljasurnud. Näiteks eelmisel aastal kõikidest süürlastest, kes said rootsilt asüüli, omas 1/3 kõrgharidust. Nende najal loodetakse nüüd elu sisse puhuda ühte maqpiirkonna linna, kus paar aastat tagasi suleti viimane kool. Vananev ühiskond ei ole parim väljavaade riigi säilimise seisukohalt. Eesti on nii sitas seisus, et meile oleks värske veri lausa kohustuslik. Valge mees ju lapsi ei tee. Ja see on ainus, ma kordan, AINUS viis Eesti rahvuse kestvuse tagamiseks. Igas peres peab olema minimaalselt 3 last, et rahvastik kasvaks. Ma küsiks siinsetelt suurpatriootidelt, mitu last teil on? Sm112, sa paistad ihu ja hingega eesti mees olema, mitu pägalikku su aias ringi jookseb? Pakun, et alla kolme ja suure tõenäosusega see ka nii jääb. Maksude maksmisest ma ei taha üldse rääkida, keskmine kohalik töllist ettevõtja maksab makse nii vähe, kui võimalik ning huiab ja lüpsab oma kodumaad igal võimalusel nii palju, kui võimalik. Kus on nende patriotism siis? See on ok, eks. Patriotism süttib ainult siis, kui jutt on neegritest või mõnest muust vähemusest. Ülim silmakirjalikkus. Ühesõnaga sellest kõigest võibki rääkima jääda, aga mul läheb vererõhk kõrgeks, ei viitsi rohkem. Ciao.

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #1894
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Nagu varasemalt öeldud, rassi-kaart on lol.

          Kus tuleb nr, et max 20% on freerollerid?

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #1895
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Algselt postitas sm112 Vaata postitust
            http://ekspress.delfi.ee/news/paevau...ga?id=71953709

            Avraam Šmulevitš on rabi, politoloog ja Idapartnerluse Instituudi president, kes uurinud islami ja Kaukaasia ajalugu. Šmulevitši emapoolsed sugulased on pärit Eestist, seetõttu tunneb ta huvi ka Eestis toimuva vastu. Šmulevitš räägib intervjuus ajaloolasele Taavi Minnikule islamist, terrorismist ning ohtudest, mis võiksid tulevikus ka Eesti elanikke puudutada.


            Lisaks oli veel artikkel, et pagulaste koorekihi riisub USA, meie saame põhjakihi.

            Minu jaoks on teema lõpetatud. Kui mõni siit tahab nii väga "nõrgemaid" kaitsta, siis tegelege parem heategevusega vms.
            Lõuna-Rootsis Malmös toimus täna varahommikul taas arvatav käsigranaadirünnak, mille tagajärjel sai linna lõunaosas Limhamnis kahjustada mitu autot ja elamut, kirjutas päevaleht Sydsvenskan.


            Tegelikult on kõik ikkagi kõige paremas korras ja rootslased tähistasid meie siseministeeriumi vastust väikse "ilutulestikuga".

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #1896
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
              Nagu varasemalt öeldud, rassi-kaart on lol.

              Kus tuleb nr, et max 20% on freerollerid?
              OESD ametlikust staistikast, erinevate riikide stat.ameti lehtedelt. Norra, Soome, saksa kohta leiab statistikat tööhõive kohta lausa päritoluriikide kaupa. Norras on fenomenaalne see, et EUst pärit sisserändajad on väiksema tööhõivega, kui näiteks aafrika päritolu sisserändajad.
              Last edited by Kotkas1000; 23.07.15, 11:56.

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #1897
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Uueduudised, facebook, youtube, nelli teataja, de spiegel jne ei ole allikad, kust infot ammutada.
                Last edited by Kotkas1000; 23.07.15, 11:57.

                Comment

                • -Siim-
                  Julm Donk
                  • Dec 2008
                  • 56

                  #1898
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                  OESD ametlikust staistikast, erinevate riikide stat.ameti lehtedelt. Norra, Soome, saksa kohta leiab statistikat tööhõive kohta lausa päritoluriikide kaupa. Norras on fenomenaalne see, et EUst pärit sisserändajad on väiksema tööhõivega, kui näiteks aafrika päritolu sisserändajad.
                  Mis allika kaudu sa Norra kohta sellise järelduse tegid? Kiirelt otsides leidsin selle http://www.ssb.no/en/arbeid-og-lonn/...ker/innvregsys
                  "Immigrants from the EEA countries, who include large numbers of labour immigrants, have considerably higher rates than other immigrants. The employment rates among these groups in the 4th quarter of 2014 were as follows: 76 per cent (the Nordic countries), 73.2 per cent (EU countries in Eastern Europe) and 70.6 per cent (Western Europe)."
                  "As in earlier years, the African group had the lowest rate, at 42 per cent."

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #1899
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Ei mäleta millisest tabelist ma selle info täpsemalt sain, õhtul arvutisse saan, otsin välja.

                    Comment

                    • WeThePeople
                      Vana Tegija
                      • Mar 2010
                      • 1163

                      #1900
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                      OESD ametlikust staistikast, erinevate riikide stat.ameti lehtedelt. Norra, Soome, saksa kohta leiab statistikat tööhõive kohta lausa päritoluriikide kaupa. Norras on fenomenaalne see, et EUst pärit sisserändajad on väiksema tööhõivega, kui näiteks aafrika päritolu sisserändajad.
                      kohvi tuli ninakaudu välja..

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #1901
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema



                        See on ok.



                        See ei ole ok.

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #1902
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          pastilaa ja kotkas, kohustuslik lugu ka teile, panin kohe peale kui hakkasin poste lugema

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #1903
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            nii tubli oled

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #1904
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              miskipärast enda tutvusringkonnas sama täheldanud. pokkerimängijatelt (noored, keskmisest kõrgema IQ-ga) võiks sama eeldada. usun, et tegelikult ka siin nii - enamik ei viitsi sel teemal sõna võtta lihtsalt. eks sõltub palju sellest, mis haridustase/ palju maailma näinud/ mis seltskonnaga lävitakse igapäevaselt.

                              Low-intelligence children are more likely to be racist adults, a controversial link explained by the simplified world view offered by extremism.

                              Comment

                              • sm112
                                Grinder
                                • Jun 2009
                                • 776

                                #1905
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Sa ise ei ole vist kõige kirkam kriit karbis, kui sa siiamaani aru pole saanud, et küsimus pole rassis. Sa oled ******* ainuke inimene, kes siin kogu aeg rassismikaardile üritab mängida, mitte keegi teine pole pagulaste nahavärvist juttu teinud. Probleem on immigrantide suhtumises kohalikku elanikkonda ja kultuuri ning islamiusus.

                                Comment

                                Working...