Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #1786
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Mul on FB-s null kommentaari ja minu alkotester (miksike) näitas, et ma ei ole veel täis, kuigi sellest mitte ka eriti kaugel.

    Comment

    • atsetoon
      Joomas õlut Atsetooniga
      • May 2009
      • 1105

      #1787
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      ekre illuminati

      Comment

      • ninasarvik
        Jube Noob
        • May 2011
        • 124

        #1788
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        Mul on FB-s null kommentaari ja minu alkotester (miksike) näitas, et ma ei ole veel täis, kuigi sellest mitte ka eriti kaugel.
        Miks sul iga kord tina pannes mingid miksikese asjad lahti on- peastarvutamised, alkotesterid jne?

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #1789
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Ikka parem, kui autoga mööda alevikku ringi sõita?

          E; Endale hasartmängu keelu peale panek on ka muidugi abiks olnud, sest gämblida ju tahaks.
          Last edited by Potsataja; 20.06.15, 20:02.

          Comment

          • CheekyMullet
            FPP Pro
            • Feb 2010
            • 232

            #1790
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
            https://www.facebook.com/hannes.vorn...nf&pnref=story

            Seda ei juhtu just sageli, kui keegi eestlastest FB-s 316 (hetkeseisuga) kommentaari saab. Seega valge särk selga ja kui vihma sajab, siis ikka midagi peale ka!
            Väga mõistlik on tõesti kaitseväe ohvitseril kasutada tervet rassi alavääristavaid nimetusi ajal, mil me meeleheitlikult nurume enda pinnale USA vägesid.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #1791
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              +1. masendav, kuidas ka arukad inimesed selles kysimuses pimeda viha ja rumaluse kätte langevad. üks mõttekoht veel pagulasteemadel. 15 000 pagulasega soomes - pakkuge, kas rohkem kuritegusi ja avalikke lollusi on korda saatnud "murjanid" või "kalevipojad?" ?

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #1792
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Kuum poiss pani paika ära

                Comment

                • Maxi
                  Pokkerihai
                  • Nov 2010
                  • 1849

                  #1793
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Üldjoontes Kalevitega rohkem "avalikke lollusi", aga kuriteo liigid on erinevad. Kalevid teevad reeglina rohkem varavastaseid kuritegusi või väärtegusi. Lähis-ida ja kirde aafrika pagulased aga kipuvad tegema isikuvastaseid kuritegusid (Soome ei hoia eraldi andmeid pagulaste - mittepagulaste kohta minuteada).

                  Comment

                  • viki
                    Grinder
                    • Apr 2010
                    • 893

                    #1794
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    +1. masendav, kuidas ka arukad inimesed selles kysimuses pimeda viha ja rumaluse kätte langevad. üks mõttekoht veel pagulasteemadel. 15 000 pagulasega soomes - pakkuge, kas rohkem kuritegusi ja avalikke lollusi on korda saatnud "murjanid" või "kalevipojad?" ?
                    Nö kalevipoegi ei saa ka ühte patta panna.Need kes seal tööl käivad,saavad purjus peaga lollustega hakkama(täis peaga autosõit jmt)Need kes seal kuritegusi sooritavad üldjuhul tööd ei tee.Mingi aeg käidigi gruppidena põhjamaades varastamas jms.Viimasel ajal on selliseid gruppe vist vähemaks jäänud.Eesti nn mugavuspagulased(kõigi kohta ei saa nii muidugi öelda)teevad suuremas osas siiski korralikult tööd ja ei elatu põhjamaades toetustest.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #1795
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Algselt postitas viki Vaata postitust
                      immigrante ja pagulasi ei saa ka ühte patta panna.
                      fyp

                      nii ongi :). tsiklimehed, keskaegse rahvaerakonnamehed jt pimeda viha õhutajad on klapid peas need asjad ära unustanud.

                      Comment

                      • sm112
                        Grinder
                        • Jun 2009
                        • 776

                        #1796
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Sa vaatad jälle mööda faktist, et enamus potentsiaalsetest "pagulastest", keda meile sokutada tahetakse, on immigrandid.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #1797
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                          Üldjoontes Kalevitega rohkem "avalikke lollusi", aga kuriteo liigid on erinevad. Kalevid teevad reeglina rohkem varavastaseid kuritegusi või väärtegusi. Lähis-ida ja kirde aafrika pagulased aga kipuvad tegema isikuvastaseid kuritegusid (Soome ei hoia eraldi andmeid pagulaste - mittepagulaste kohta minuteada).
                          Justiitsministeeriumi analüüsist selgub, et Eesti kodanikud panid 2011. aastal toime 3 protsenti kõigist Soomes registreeritud kuritegudest. Valdavalt tabatakse eestlasi liiklusrikkumistelt või vargustelt.


                          Õigust räägid.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #1798
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                            Sa vaatad jälle mööda faktist, et enamus potentsiaalsetest "pagulastest", keda meile sokutada tahetakse, on immigrandid.
                            mis fakt see on? mille poolest eestisse jõudvad erinevad näiteks soome pagulastest? jaga infot.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #1799
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              murjanid va kurinahad:

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #1800
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Kui tahavad, las siis tulevad kahel põhitingimusel, ehk see peab olema nende vabatahtlik soov kvootide asemel ja nad tuleb nö. majutada vastavalt KOV-ide edukusele.

                                Comment

                                Working...