Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
Mul on FB-s null kommentaari ja minu alkotester (miksike) näitas, et ma ei ole veel täis, kuigi sellest mitte ka eriti kaugel.
Mul on FB-s null kommentaari ja minu alkotester (miksike) näitas, et ma ei ole veel täis, kuigi sellest mitte ka eriti kaugel.
?
Comment