Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #1771
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #1772
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      madisson, ojuland, michal jt poliitikud, kes elementaarsete moraalinormide järgi pole suutnud tegutseda (olenemata erakonnast), võiks tipppoliitikas ja avalikus sektoris töötamise keelu saada. jumala savi, mida peale valetamist ja varastamist selline vend ytleb.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #1773
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema



        ...Seesama FaceBook-i konto, mis oli seotud inimestega, keda isiklikult tunnen ja kellega suhtlen, keda FB lubab nimetada sõpradeks, pandi eile kinni. Hoia Jumal Eestit, et me oma keelekasutuse ja kellegi riivamise hirmus ei peaks oma rahvuslipu värve hakkama nimetama sinine ja see ja teine.

        Hästi panete, pole kohe midagi öelda. Loodetavasti hakkab mõni kaughasartmänguga tegelev ettevõtte varsti pakkuma oddse, et kelle konto järgmisena kinni läheb.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #1774
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Euroopainimõiguste kohus kuulutas just välja otsuse delfi vs eesti sõnavabaduse kohtuasjas, et teenusepakkuja vastutab oma lehel ilmuvate kommentaaride eest. Mis facebookil üle jääb. Varsti antakse ranka kah selle teema pärast kohtusse.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #1775
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Õnneks vajadusel tankistidest juba puudust ei tule.

            Comment

            • LuuK
              Vana Tegija
              • Dec 2008
              • 1138

              #1776
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              jep. variant oleks ka itaalia lõunarannikule sõita ja seal moodustada tsiklitest hiigel barrikaad
              +1 ongi need tsiklid närvidele käima hakanud.
              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              ei saa midagi pahaks panna samas, ise teeks täpselt sama nende olukorras - suht perses seis oma riigis ja kuuled, et kuskil riigis antakse mitu keskmist palka mittemillegi eest kuus LOL - kraabid need mõned kilod kokku paadirahaks, väga solid investeering ja tasuta raha tulebki maast yles korjata... ise ei tahaks lihtsalt see loll olla kes seda jagab :D
              ...ja siis avastavad ennast mingite kvootide pärast kuskilt Rakvere tagant. Selles mõttes võivad hundid ja muud loomad suht rahulikud olla - kui sõber Rootsist kirjutab, et saab kordades rohkem pappi siis peale uue laevasõiduraha kokku ajamist purjetab seltskond rõõmsalt edasi.
              Last edited by LuuK; 20.06.15, 13:06.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #1777
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Algselt postitas LuuK Vaata postitust
                ...ja siis avastavad ennast mingite kvootide pärast kuskilt Rakvere tagant. Selles mõttes võivad hundid ja muud loomad suht rahulikud olla - kui sõber Rootsist kirjutab, et saab kordades rohkem pappi siis peale uue laevasõiduraha kokku ajamist purjetab seltskond rõõmsalt edasi.
                Vaosse küll mingite kvootidega rahvast juurde ei tule, seal on niigi ülerahvastatus. Senine kontigent on tulnud põhiliselt Venemaa kaudu ja 26 pidavat ukrainlased olema.

                Kvootide alusel tulijatele ehitatakse Tallinna kesklinna piirile elamukvartal 1600+ korteri jms. Detailprojekt on juba olemas ja lepingud ning vastavad "määrimistoimingud" teostamisel.

                Comment

                • atsetoon
                  Joomas õlut Atsetooniga
                  • May 2009
                  • 1105

                  #1778
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                  Kvootide alusel tulijatele ehitatakse Tallinna kesklinna piirile elamukvartal 1600+ korteri jms. Detailprojekt on juba olemas ja lepingud ning vastavad "määrimistoimingud" teostamisel.
                  Linki?

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #1779
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema



                    Seda ei juhtu just sageli, kui keegi eestlastest FB-s 316 (hetkeseisuga) kommentaari saab. Seega valge särk selga ja kui vihma sajab, siis ikka midagi peale ka!

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #1780
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                      Linki?
                      Täna läks oksjonikeskkonnas oksjonikeskus.ee müüki võimas kinnistu Tallinna kesklinnas. See koosneb 36 erinevast kinnistust. Need kuuluvad pankrotistunud ettevõttele OÜ Lõuna Park, kellel olid sellega väga suured plaanid.

                      Comment

                      • atsetoon
                        Joomas õlut Atsetooniga
                        • May 2009
                        • 1105

                        #1781
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Kus pagulastest räägitakse?

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #1782
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Imo räägitakse igal pool, aga seda oleks ka liiga palju loota, et nad igas artiklis ära märgitakse.

                          Comment

                          • atsetoon
                            Joomas õlut Atsetooniga
                            • May 2009
                            • 1105

                            #1783
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            LOL, täis või?

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #1784
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Lol tõesti :D

                              Comment

                              • atsetoon
                                Joomas õlut Atsetooniga
                                • May 2009
                                • 1105

                                #1785
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Potsataja kirjuta sellest FB-i ja ma arvan, et kommentaaride arvu poolest oleksid Võrnole tõsine konkurent

                                Comment

                                Working...