Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #1696
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    kasvõi soome. 15000 pagulast hetkel. olen viimased aastad ka pikemalt helsingis viibinud ja kohalikud ikka kõik positiivselt meelestatud selles osas. enamik kassapidajaid suures ketis pole valged enam jne. inimeste suhtumine on yleyldse heatahtlikum ja sõbralikum. eks eesti oma nõukaängis ägab veel põlvkonna vb.
    hahahahahahahahahahahahahahahaha

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #1697
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      arvamus, et "neeger aafrikas on ok, aga naabrimehe teine nahavärv oleks ikka jama" - sorry aga selle ka asja nimi on rassism :)
      kedagi ei koti see nahavärv, blondid sinisilmsed valged Westboro Baptistikiriku liikmed tuleks ka piiril tagasi saata

      Comment

      • Herbert Sammal
        Jube Noob
        • Jul 2013
        • 165

        #1698
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        rofl on see, kui noor inimene ei saa aru, et käes on 21. sajand. et, mis asi on üldse demokraatia, vabadus, ühtsus ja mis väärtusi esindab/ võiks esindada eesti. vanemate ja enamik elu CCCP-is elanute puhul on see arusaamatus veel mõistetav.
        Kui enamus eestimaalasi ei taha elada SELLISES 21. sajandis, mis siis ette võtad? Nuiaga pakud väärtusi või? Ja kui enamus eestlasi ei taha neid pagulasi siia, siis see ongi ju demokraatia kõige ehedamal kujul?! Enamuse hääl loeb.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #1699
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Demokraatia puhul ei loe alati enamuse arvamus.

          Comment

          • Herbert Sammal
            Jube Noob
            • Jul 2013
            • 165

            #1700
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Nojah, sedasi liberaal-äärmuslased on ka mulle öelnud. Samuti, et tuleb olla kõige ja kõigi suhtes heasüdamlik ja tolerantne, v.a. nende suhtes, kes nii ei mõtle.

            Defineeri oma nägemus demokraatiast palun, alaska.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #1701
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Demokraatias on kõigil võrdsed õigused seaduse ees st. et kui enamus tahab kedagi lihtsalt ära lintšida, siis see enamuse soov jääb alla nõudele kõigile garanteerida võrdsed õigused ja võrdne kohtlemine seaduse ees. Nii, kui seda eirata ja lasta nt. mingil grupil või enamusel omatahtsi lihtsalt midagi teha, siis kaotab seadus oma mõtte ja seaduse jõud ei saa siis enam garanteerida kõigile õiglast ja võrdset kohtlemist. That's whats up.
              Last edited by Vandalar; 04.06.15, 17:50.

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #1702
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Algselt postitas Herbert Sammal Vaata postitust
                Nojah, sedasi liberaal-äärmuslased on ka mulle öelnud. Samuti, et tuleb olla kõige ja kõigi suhtes heasüdamlik ja tolerantne, v.a. nende suhtes, kes nii ei mõtle.

                Defineeri oma nägemus demokraatiast palun, alaska.
                Ma selle pagulaste teemaga olen peaaegu kõigi siinkirjutajate poolt, kõigil on häid argumente. Aga on olemas mingisugused suuremad asjad, kui rahaline kasu, hetkeline heaolu. Maailm ja inimkond peab arenema millegi suurema poole, vähema viha ja vägivalla ja suurema tolerantsuse poole. See protsess ei seisa paigal, see liigub kas ühes suunas, või teises. Venemaa on hästi demonstreerinud, kuidas seda pidurdada püüdes hakkab see hoopis kiiresti tagasi liikuma.
                Minu jaoks on sünnivad kõik võrdsena, keskond muudab käitumist ja maailmavaadet. Kui see keskond sisaldab viha mingi inimgrupi vastu, ei saa sealt häid töökaid elus hakkamasaajaid palju tulla. Sama halvasti mõjub ka nende nagu sita pilpa peal kandmine. Peab integreerima ja need teised moodsad sõnad. Loomulikult on see suht läbikukkunud projekt, vaadates kui saamatult käitutakse ka meie oma eestlastega, kes endaga hakkama ei saa, aga üritada tuleks ikkagi. Muidu läheb asi teises suunas, mis on kindlasti hullem.

                Mina näen tulevikus eestis kümneid tuhandeid sisserännanuid, no ei ole võimalik muudmoodi seda maalappi üleval pidada. Kui ikka igal aastal kaob 6000 töökätt/klienti, lisaks elanikkonna vananemine, keegi peab selle väärtuse lõpuks looma, et asfaldiauk ära lappida.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #1703
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Mina näen praegu Eestis sadu tuhandeid sisserännanuid ja nende järeltulijaid. Kusjuures Ukraina ja Venemaa suunalt lisandub meile igal aastal lausa paratamatult üle tuhande sisserändaja.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #1704
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    öelge üks arenenud lääne riik, kus ei ole igatmasti immigrante? korra veel mainin, et elujärje paranedes on see paratamatus lihtsalt. "kas" küsimus on täiesti ebavajalik, sest eesti ei ole müütiline omaette nähtus teiste riikide seas.

                    Comment

                    • rasmer
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1306

                      #1705
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Algselt postitas Herbert Sammal Vaata postitust
                      Kui enamus eestimaalasi ei taha elada SELLISES 21. sajandis, mis siis ette võtad? Nuiaga pakud väärtusi või? Ja kui enamus eestlasi ei taha neid pagulasi siia, siis see ongi ju demokraatia kõige ehedamal kujul?! Enamuse hääl loeb.
                      Euroopa komisjoni endiselt ei koti meie enamuse hääl.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #1706
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        öelge üks arenenud lääne riik, kus ei ole igatmasti immigrante? korra veel mainin, et elujärje paranedes on see paratamatus lihtsalt. "kas" küsimus on täiesti ebavajalik, sest eesti ei ole müütiline omaette nähtus teiste riikide seas.
                        Nimeta üks arenud lääne riik, kus linnade kaupa ei ole riigikeelega eriti midagi peale hakata? Ma oletan, et Lätis ja Leedus peaks ka selliseid linnasid olema, aga see on ka kõik. Mõned kusjuures väidavad, et Tallinnas on eestlased juba vähemuses ja kui seda veel juhtunud ei ole, siis lähitulevikus saab see niikuinii reaalsuseks.

                        Comment

                        • atsetoon
                          Joomas õlut Atsetooniga
                          • May 2009
                          • 1105

                          #1707
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          lihtsalt, et su silmaringi laiendada :)
                          Russians in Lithuania numbered 176,913 people, according to the Lithuanian census of 2011, or 5.8% of the total population of Lithuania.

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #1708
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                            Nimeta üks arenud lääne riik, kus linnade kaupa ei ole riigikeelega eriti midagi peale hakata? Ma oletan, et Lätis ja Leedus peaks ka selliseid linnasid olema, aga see on ka kõik. Mõned kusjuures väidavad, et Tallinnas on eestlased juba vähemuses ja kui seda veel juhtunud ei ole, siis lähitulevikus saab see niikuinii reaalsuseks.
                            Niihau saar hawaii saarestikus. inglise keelega pole palju peale hakata. Population tervelt paarsada inimest.

                            Aga muudel teemadel, Londonis on muidu valgeid britte u 45%. Ülejäänud on kakavärvi ja muud muulased.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #1709
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              öelge üks arenenud lääne riik, kus ei ole igatmasti immigrante? korra veel mainin, et elujärje paranedes on see paratamatus lihtsalt. "kas" küsimus on täiesti ebavajalik, sest eesti ei ole müütiline omaette nähtus teiste riikide seas.
                              Jaapan

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #1710
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                Nimeta üks arenud lääne riik, kus linnade kaupa ei ole riigikeelega eriti midagi peale hakata? Ma oletan, et Lätis ja Leedus peaks ka selliseid linnasid olema, aga see on ka kõik. Mõned kusjuures väidavad, et Tallinnas on eestlased juba vähemuses ja kui seda veel juhtunud ei ole, siis lähitulevikus saab see niikuinii reaalsuseks.
                                Oled kindel, et sellised linnad lääne euroopas eksisteerivad, kus ei ole riigikeelega midagi peale hakata? Nimeta mõni.
                                Ja kui sellised linnad ongi olemas, siis kas selles on sinu arvates süüdi immigrandid või vigane immigratsioonipoliitika?
                                Last edited by Kotkas1000; 05.06.15, 01:09.

                                Comment

                                Working...