Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #1516
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Keski 1000 miinimumpaga lubadus on sama hea, kui oli Reformi Euroopa Top 5 lubadus. Eks igaühele oma muidugi.

    Comment

    • Superman
      Julm Donk
      • Feb 2015
      • 25

      #1517
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
      Keski 1000 miinimumpaga lubadus on sama hea, kui oli Reformi Euroopa Top 5 lubadus. Eks igaühele oma muidugi.
      Eks iga erakond on populistlik.
      Vahe on selles, et üks on teostatav(aga millised on tagajärjed? nt miinimumpalk riiklik) aga Euroopa viia rikkama hulka on pigem laialdane ning mille täitmine ei sõltu ainult riigist.

      Kodukulud alla kuulub sinna samma.

      Comment

      • lont
        Jube Noob
        • Jan 2009
        • 112

        #1518
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        see kui riik hakkab jõuga kehtestama/tõstma miinimumpalka ehk midagi millesse ta ei peaks üldse sekkuma tähendab seda, et siit riigist lahkub lõviosa tootvast tööstusest või lõpetab lihtsalt tegevuse. Vähenev töökohtade arv, maksulaekumine, ettevõtete arv jne. ühesõnaga suur krahh.

        Loomulikult keeravad kõik erakonnad populistlikult vindi üle oma lubadustes, aga on ikka vahe sees kas lubad jaburat unistust või lubad midagi mis su riigi peesse keerab rõhudes sellele, et ca 25% elanikest on harituselt nii lollid, et sellest aru ei saa!

        Comment

        • Superman
          Julm Donk
          • Feb 2015
          • 25

          #1519
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Algselt postitas lont Vaata postitust
          see kui riik hakkab jõuga kehtestama/tõstma miinimumpalka ehk midagi millesse ta ei peaks üldse sekkuma tähendab seda, et siit riigist lahkub lõviosa tootvast tööstusest või lõpetab lihtsalt tegevuse. Vähenev töökohtade arv, maksulaekumine, ettevõtete arv jne. ühesõnaga suur krahh.

          Loomulikult keeravad kõik erakonnad populistlikult vindi üle oma lubadustes, aga on ikka vahe sees kas lubad jaburat unistust või lubad midagi mis su riigi peesse keerab rõhudes sellele, et ca 25% elanikest on harituselt nii lollid, et sellest aru ei saa!
          Pigem lahkub tööjõud siit kui palk on madal.
          Hetkel on ainult tööandjad ja ametiühingud mis on täiesti kasutud. Lahendus oleks selline, et riik olekas kolmas osapool ning istutakse ühiselt laua taha ning lepitakse kokku selles, et millal ja kuidas on võimalik seda palka tõsta ning mida riik saab teha selleks, et palgad kasvaksid, tootlikkus tõuseks ja oleks rohkem töötajaid.
          Kui riik teeb kõik selleks, et ettevõtetel oleks hea, siis kasvavad ka palgad aga hetkel on kõige ettevõtete vaenulikum erakond just Reformierakond, kes ajas selle tüli majja ning nüüd ka tööandjad on vihased, et tulevad "varjatud" ja kaudsed maksutõusud. Kuidas 1% madalam tulumaks lahendab tööandja probleemid? Kas tõesti kõrgem kütuse ja elektriaktsiis annab tööandjale rohkem kasu kui 1% madalam tulumaks? Ei anna.
          Siin tulebki otsida lahendusi koos, mitte öelda, et ainult meie teame kuidas on õige ja maksudega mängida ei tohi.
          Last edited by Superman; 31.03.15, 15:03.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #1520
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            usun, et EKRE paneks riigis asjad paika - esmalt kytaks neegritele ja pededele molli ja kyll siis vaataks juba edasi...

            Comment

            • Fuzzy
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2010
              • 452

              #1521
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Lol Supermänn, sa pokkerit ka mängid muidu?

              @pastilaa +1 pededele molli, kõigilt iPhone ära ja osta.ee-see. Saadud rahade eest autobahn Berliinini ja igale Eestlasele viiene bemm.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #1522
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Paistab, et mõnel EKRE Riigikogu liikmel on potentsiaali tulevikus peaministriks saada. Nii noor ja juba nii tubli.

                Comment

                • viki
                  Grinder
                  • Apr 2010
                  • 893

                  #1523
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  EKRE sai riigikogusse,kuna lubas teistsugust poliitikat.Nüüd oleks aeg seda näidata ja noorpoliitikul riigikogu kohast loobuda.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #1524
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Ei tea kus poisil mõistus oli tol momendil kui avalikult icloud lukuga iphone müüki lükkas. Peaks nagu ettenägelikkust olema, et sellest head nahka ei tule. Eriti kui oled avaliku elu tegelane.

                    Paarikümne euri pärast eneseväärikus ja maine potist alla.

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #1525
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      mina ka aru ei saa. alla 30 eurose kasumi ma ei viitsiks üldse telefoni varastamisele mõelda.

                      ja üleüldse tuleks valida ka kellelt varastada. mina näiteks varastan ainult neegritelt ja pededelt telefone.
                      Last edited by rahvavaenlane; 31.03.15, 16:10.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #1526
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                        mina ka aru ei saa. alla 30 eurose kasumi ma ei viitsiks üldse telefoni varastamisele mõelda.

                        ja üleüldse tuleks valida ka kellelt varastada. mina näiteks varastan ainult neegritelt ja pededelt telefone.

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #1527
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Jah, riik ei varasta kunagi- ainult kodanikud varastavad moosipurke ja telefone.

                          Comment

                          • kallekusta
                            Grinder
                            • May 2012
                            • 603

                            #1528
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Sitta sest varastatud telefonist. Öeldakse, et surm ka ei võta sealt kust võtta pole, aga Siim Kallas ikka võtab.

                            Sellal kui Siim Kallas oli hoiukassade peavalitsuse juhataja, läks hoiukassade süsteemist väidetavalt kaduma suuri rahasummasid.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #1529
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                              Ei tea kus poisil mõistus oli tol momendil kui avalikult icloud lukuga iphone müüki lükkas. Peaks nagu ettenägelikkust olema, et sellest head nahka ei tule. Eriti kui oled avaliku elu tegelane.

                              Paarikümne euri pärast eneseväärikus ja maine potist alla.
                              Politsei teatel jõudis info vastse riigikogulase Jaak Madisoni töökohast omastatud telefoni müügi kohta korrakaitsjateni läbi veebikonstaabli, kellega kontakteerus tähelepanelik kodanik.


                              Infolaua töötaja peab Tallinki sisekorra järgi tegelikult registreerima kaotatud ja leitud asja ning edasi saatma Helsingisse, kus on leitud asjade kontor. Madison aga ei teinud seda, võttis nutitelefoni endale ja müüs Facebooki kaudu maha.

                              "Politsei jälgib müügiportaale ja kui telefon oli 0,10 euroga müügis, võttis politsei minuga ühendust, et uurida selle päritolu. Loovutasin telefoni neile ise, viies selle vabatahtlikult Paide jaoskonda," ütles Madison.

                              Imo on need usaldusväärsed allikad samasugused koomikud. Kord on FB, siis jälle osta.ee jne. Juhul, kui nüüd Madisoni viimane väide tõeöe vastab, siis on ta siiski natuke parem, kui kilekotiga ämma raha tassijad jms. isikud.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #1530
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Vana teema ja ilmselt siit läbi käinud aga natuke meelelahutust ka.

                                ERR-i tasuta veebikanal, mis näitab parimaid saateid, sarju, filme, dokfilme ning võimaldab mugavalt otse kuulata kõiki ERRi raadio ja teleprogramme.


                                10:40 vant on epic. http://etv2.err.ee/v/paevakaja/vali_...3-11b2e57f00ea

                                Comment

                                Working...