Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Superman
    Julm Donk
    • Feb 2015
    • 25

    #1441
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ma kardan, et keegi ei usu sind Kotkas1000 kuna Reformierakond on teinud inimestele sellise ajupesu, et nad arvavad, et vasakpoolsed = Kreeka pankrot, venestamine, maha müümine, neegrid, Eesti häving jne...

    Inimestele tulebki ajalugu selgeks teha kuna ilma ajaloota inimesed arvavad, et vasakpoolsed on just need halvad.
    Naljakas on ka see, et Kreeka võlakoormuse % kasvas tänu parempoolsetele erakondadele. Parempoolsed olid Kreekas kogu aeg võimul ning nüüd kui Kreeka on pankrotis. Peale seda said (eelmine kuu) vasakpoolsed võimule. Kas nüüd süüdistame vasakpoolseid erakondasi, kes olid terve see aeg opositsioonis, et Kreeka läheb pankroti tänu teile?
    Iirimaal olid parempoolsed samuti võimul. Hispaania ka(uus peaminister on viinud kõvasti laenukoormuse kõrgele). Itaalias ka - Silvio Berluscon ning asi lõppes sellega, et tuli panna tehnokraat peaministriks kuna muidu oleks asi väga halvasti lõppenud.

    Faktid on faktid.
    Last edited by Superman; 08.03.15, 13:28.

    Comment

    • ment52
      Politseidokumendiga kusjuures!
      • Oct 2008
      • 1270

      #1442
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Superman Sa pokkerit ka mängid?

      Comment

      • Superman
        Julm Donk
        • Feb 2015
        • 25

        #1443
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Algselt postitas ment52 Vaata postitust
        Superman Sa pokkerit ka mängid?
        Muidugi mängin pokkerit :)

        Olles jõukas, siis sellegipoolest olen mina nõus rohkem maksma, et oleks rohkem solidaarsust ja inimesi, kes ei koliks Soome, Rootsi ega Taani, vaid jääksid Eestisse. Ahnus ei vii Eestit edasi - olen selles 100% kindel.

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #1444
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Algselt postitas Superman Vaata postitust
          Muidugi mängin pokkerit :)

          Olles jõukas, siis sellegipoolest olen mina nõus rohkem maksma, et oleks rohkem solidaarsust ja inimesi, kes ei koliks Soome, Rootsi ega Taani, vaid jääksid Eestisse. Ahnus ei vii Eestit edasi - olen selles 100% kindel.
          keegi ei keela, ministeeriumite rekvisiidid on saadaval kodulehtedel ning kindlasti võid ka sihtotstarbeliselt toetada.

          Ma aga nii jõukas ei ole, samas nii vaene ka mitte, et sinu arvelt midagi juurde saada. Ja ... 1200 € igakuiselt palgafondi pealt makse on, ma arvan, et piisavalt solidaarne.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #1445
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            IRL -500K :D . hehe

            Kui seni jaotati parlamendierakondadele riigieelarvest ette nähtud raha nelja partei vahel, siis uues koosseisus läheb 5,4 miljonit eurot aastas jagamisele kuue erakonna vahel.

            Comment

            • ment52
              Politseidokumendiga kusjuures!
              • Oct 2008
              • 1270

              #1446
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Algselt postitas Superman Vaata postitust
              Muidugi mängin pokkerit :)
              Lihtsalt huvitav kuidas igasse foorumisse, mida ma jälgin, tekivad poliitikateemadesse 0-posti tegelased, kes toetavad kummalisi juhikultusega erakondi.

              Kes need niiväga parempoolsed meil üleüldse on, RE ja KE on EL parlamendis vist isegi samas fraktsioonis. Kui keskerakonna seniilne ätt ja EKRE äärmuslased minema lüüa oleks meil sisuliselt 6 tsentris erakonda, kes vastavalt oma valimislubadustele solgutaks seadusi veidi ühele ja teisele poole nii et erilist vahet ei olegi. Uued erakonnad paistavad veidi silma sellega, et neil majanduses tugevaid inimesi väga ei ole, kuid nemad ilmselt kunagi koalitsioonis mõjuvõimu ei hakka omama niikuinii.

              Comment

              • Superman
                Julm Donk
                • Feb 2015
                • 25

                #1447
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                Lihtsalt huvitav kuidas igasse foorumisse, mida ma jälgin, tekivad poliitikateemadesse 0-posti tegelased, kes toetavad kummalisi juhikultusega erakondi.

                Kes need niiväga parempoolsed meil üleüldse on, RE ja KE on EL parlamendis vist isegi samas fraktsioonis. Kui keskerakonna seniilne ätt ja EKRE äärmuslased minema lüüa oleks meil sisuliselt 6 tsentris erakonda, kes vastavalt oma valimislubadustele solgutaks seadusi veidi ühele ja teisele poole nii et erilist vahet ei olegi. Uued erakonnad paistavad veidi silma sellega, et neil majanduses tugevaid inimesi väga ei ole, kuid nemad ilmselt kunagi koalitsioonis mõjuvõimu ei hakka omama niikuinii.
                1)Ma ei toeta juhikultusega erakondi. Ma toetan fakte ja ajalugu. Ma ei ole ei Kesk, ekre, reformi, irli, vaba ega sotside liige.

                2)Eestis parempoolsed on Reformierakond, Vabaerakond ja Isamaa ja Res Publica. Vasakpoolsed on Sotsiaaldemokraadid ja Keskerakond. EKRE on majanduselt vasakpoolne aga samas väga konservatiivne.
                See, et KE on EL parlamendis liberaalide fraktsioonis aga ei tähenda midagi. Nad ei saa Sotside fraktsiooni kuna nende nimi pole Sotsiaaldemokraadid ning neil on mõned erinevused kuid siiski vasakpoolne erakond.

                Reformierakond võtab kõik 4 erakonda kokku, et saaks "turvalise" valitsuse. Kui Vaba ning Sotsid või Vaba ja IRL ära hüppaksid, siis 1)Tuleb REFi ja KESKi koalitsioon või 2)Erakorralised valimised.

                Kui praegust oleks Reform võtnud Vaba ja Sotsid ning nt Vabaerakond ei ole nõus koalitsiooniga, siis tuleks võtta IRL juurde aga siis IRL teab, et Reformierakonna viimane võimalus ongi IRL ning see annab IRLile rohkem võimalusi läbirääkimistel.

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #1448
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Kas keegi seletaks mulle, miks EKRE kohta tehtud artiklid, mis sisuliselt on kirjutatud EKRE liikmete endi poolt või siis EKRE poolt nö. on DELFI-s vähemalt ilma kommenteerimise võimaluseta? Kes on sellise käsu andnud, sest ajakirjanikud ise ei tuleks sellise asja peale?
                  PS. ise ei ole EKRE poolt ega midagi, lihtsalt mind häirib, kui selline erand tehakse. Ka ise tahaks sõna võtta ja kui mu lõuad lihtsalt kinni surutakse, siis ma saan pahaseks ja seda isegi siis, kui ma EKRE poolt ei ole.
                  Last edited by Vandalar; 08.03.15, 15:38.

                  Comment

                  • viki
                    Grinder
                    • Apr 2010
                    • 893

                    #1449
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    Kas keegi seletaks mulle, miks EKRE kohta tehtud artiklid, mis sisuliselt on kirjutatud EKRE liikmete endi poolt või siis EKRE poolt nö. on DELFI-s vähemalt ilma kommenteerimise võimaluseta? Kes on sellise käsu andnud, sest ajakirjanikud ise ei tuleks sellise asja peale?
                    PS. ise ei ole EKRE poolt ega midagi, lihtsalt mind häirib, kui selline erand tehakse. Ka ise tahaks sõna võtta ja kui mu lõuad lihtsalt kinni surutakse, siis ma saan pahaseks ja seda isegi siis, kui ma EKRE poolt ei ole.
                    Seal enamus kommentaare oli EKRE pooldajate tehtud ja see kellelegi ei meeldinud.Pole ise ka EKRE valija aga mind samuti selline piiramine häirib.

                    Comment

                    • ment52
                      Politseidokumendiga kusjuures!
                      • Oct 2008
                      • 1270

                      #1450
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                      Kas keegi seletaks mulle, miks EKRE kohta tehtud artiklid, mis sisuliselt on kirjutatud EKRE liikmete endi poolt või siis EKRE poolt nö. on DELFI-s vähemalt ilma kommenteerimise võimaluseta? Kes on sellise käsu andnud, sest ajakirjanikud ise ei tuleks sellise asja peale?
                      PS. ise ei ole EKRE poolt ega midagi, lihtsalt mind häirib, kui selline erand tehakse. Ka ise tahaks sõna võtta ja kui mu lõuad lihtsalt kinni surutakse, siis ma saan pahaseks ja seda isegi siis, kui ma EKRE poolt ei ole.
                      Ajakirjanikud said juba tapmisähvardusi EKREt halvas valguses näitavate artiklite avaldamise eest seal kommentaariumis. Vaevalt, et delfis nädalavahetusel väga palju moderaatoreid tööl on, lihtsam see asi kinni panna. Keegi võiks seletada pigem kuidas igal EKREt ülistaval kommentaaril oli plusside ja miinuste suhe 10-1le kuigi neid toetas vaid 8% valijaist?

                      Comment

                      • Superman
                        Julm Donk
                        • Feb 2015
                        • 25

                        #1451
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Liiga palju EKRE pooldajaid oli kommentaariumis ning nüüd keelustati see ära.
                        Nt EKRE poolt oli 1218 + ja miinuseid oli 37- aga näe, pandi kinni ja mõni ütleb, et EKRE tuleb ära keelustada. Tundub, et meedia või võimupartei pole siin erapooletu. Siiski ei tohiks kommentaariumit kinni panna.

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #1452
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Küsimus on minu meelest kontingendist, kes kommentaariumites kommenteerivad. Madalalaubalised on grupeerunud lihtsalt internetis. Normaalsed inimesed neid kommentaare ei loe, kuna sealt ei ole lihtsalt mitte midagi tarka lugeda. Üks räme argumenteerimta vihaõhutamine ja kogu moos. Tark inimene ei lange sellele tasemele.

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #1453
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Sellise kommentaaiumi peabki kinni keerama, kus on kirjas 15 lehekülge järjest vihast nõretavat roppust. Sellest ei ole kasu mitte kellelegi, ainult kahju. See ei ole sõnavabaduse piiramine, see on selle halli massi kantseldamine.

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #1454
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Mingid säärased vandenõud, et kommentaarium keerati kinni võimuerakondade soovil, võite ära unustada, ma arvan. See ei vasta suure tõenäosusega tõele.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #1455
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Isamaa ja Res Publica Liidu esimehe Urmas Reinsalu sõnul olid EKRE liikme Jaak Madisoni blogi natsipostitused talle üllatuseks, ehkki Madison kandideeris 2013. aasta kohalikel valimistel Albu volikokku just IRLi nimekirjas.

                                Arvamuslood, mis illustreerivad eestlaste arvamuste paljusust.

                                Alternatiivmeedia portaal Telegram küsis EKRE esimees Mart Helmelt eelmisel kuul küsimusi, mida peavoolumeedia enamasti ei küsi ja sai Helmelt ka väga üllatavaid vastuseid. Alljärgnevalt mõned väljavõtted intervjuust.


                                Juhuste kokkusattumus?
                                Last edited by Potsataja; 08.03.15, 16:49.

                                Comment

                                Working...