Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
Mind paneb imestama kõige rohkem see, et valida saavad inimesed, kellel natuke peaks juba mõistust olema, aga ligi pooled mõtlevad ahh pohh, ma ei viici, ei suuda , ei taha, ma olen lihtsalt laisk jne.
Mind paneb imestama kõige rohkem see, et valida saavad inimesed, kellel natuke peaks juba mõistust olema, aga ligi pooled mõtlevad ahh pohh, ma ei viici, ei suuda , ei taha, ma olen lihtsalt laisk jne.


Comment