Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
Keskmine eestlane on ikka meeletult rumal, kergeusklik, pohhuistlik, ignorantne ja orjameelne.
Kõige enam valitakse kõige suuremaid kelme ja kaabakaid (ning mitte üksnes venelaste, vaid ka eestlaste poolt).
EKRE ja vana Helme tulemus tundub täiesti seletamatu anomaalia. Uskusin, et vana Helme saab 3000+ häält, aga sai veidi üle 1000 ja noorem sai üle 1500. Kusjuures kaks aastat tagasi riigikogu valimistel sai Mart Helme üksikkandidaadina ca 2500 häält. Ja nüüd oli ta enne valimisi isegi enam pildis kogu erakonnaga. Kuhu need Helme hääled siis kadusid, juba siin foorumis oli tal lisaks minule mitu toetajat?
Sotsid eesotsas Anveltiga olid samasugune meeletu pettumus, kuigi Indrek Saar tv-s püüdis kelkida, et kõigi aegade parim tulemus Eesti lõikes, lol, vaadake Tallinna numbreid. Tundub, et see "erinevus rikastab" sõnum ei müü nagu eriti, pigem peletab eemale.
Üks positiivne moment on ainult tänastes tulemustes, et sisuliselt Reform hääletati täielikult maha nii Tallinnas kui mujal.
Oma PAF-i panustega jäin miinustesse, sest isegi Paet hävis Vakrale, kes olevat mingit meeletut isiklikku kampaaniat Nõmmel teinud. Veidi läksin ahneks ka, Paeti 1.25 tundus etem kui Ratase 1.15 või kellegi muu 1.20 ning kohe peale Paedi panuse tegemist hakkasingi kahtlema, kas oli ikka kõige targem see. Privador veidi kohutas ära, et Helmele Turay vastu rohkem ei võetud kui ainult 30 €, aga pärast avastasin, et sain ikka veel panustada Helmele. Turay kogus pooltuhat häält.
Keskmine eestlane on ikka meeletult rumal, kergeusklik, pohhuistlik, ignorantne ja orjameelne.
Kõige enam valitakse kõige suuremaid kelme ja kaabakaid (ning mitte üksnes venelaste, vaid ka eestlaste poolt).
EKRE ja vana Helme tulemus tundub täiesti seletamatu anomaalia. Uskusin, et vana Helme saab 3000+ häält, aga sai veidi üle 1000 ja noorem sai üle 1500. Kusjuures kaks aastat tagasi riigikogu valimistel sai Mart Helme üksikkandidaadina ca 2500 häält. Ja nüüd oli ta enne valimisi isegi enam pildis kogu erakonnaga. Kuhu need Helme hääled siis kadusid, juba siin foorumis oli tal lisaks minule mitu toetajat?
Sotsid eesotsas Anveltiga olid samasugune meeletu pettumus, kuigi Indrek Saar tv-s püüdis kelkida, et kõigi aegade parim tulemus Eesti lõikes, lol, vaadake Tallinna numbreid. Tundub, et see "erinevus rikastab" sõnum ei müü nagu eriti, pigem peletab eemale.
Üks positiivne moment on ainult tänastes tulemustes, et sisuliselt Reform hääletati täielikult maha nii Tallinnas kui mujal.
Oma PAF-i panustega jäin miinustesse, sest isegi Paet hävis Vakrale, kes olevat mingit meeletut isiklikku kampaaniat Nõmmel teinud. Veidi läksin ahneks ka, Paeti 1.25 tundus etem kui Ratase 1.15 või kellegi muu 1.20 ning kohe peale Paedi panuse tegemist hakkasingi kahtlema, kas oli ikka kõige targem see. Privador veidi kohutas ära, et Helmele Turay vastu rohkem ei võetud kui ainult 30 €, aga pärast avastasin, et sain ikka veel panustada Helmele. Turay kogus pooltuhat häält.

Comment