Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • erplander
    ekrelander
    • Oct 2008
    • 1029

    #781
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Keskmine eestlane on ikka meeletult rumal, kergeusklik, pohhuistlik, ignorantne ja orjameelne.

    Kõige enam valitakse kõige suuremaid kelme ja kaabakaid (ning mitte üksnes venelaste, vaid ka eestlaste poolt).

    EKRE ja vana Helme tulemus tundub täiesti seletamatu anomaalia. Uskusin, et vana Helme saab 3000+ häält, aga sai veidi üle 1000 ja noorem sai üle 1500. Kusjuures kaks aastat tagasi riigikogu valimistel sai Mart Helme üksikkandidaadina ca 2500 häält. Ja nüüd oli ta enne valimisi isegi enam pildis kogu erakonnaga. Kuhu need Helme hääled siis kadusid, juba siin foorumis oli tal lisaks minule mitu toetajat?

    Sotsid eesotsas Anveltiga olid samasugune meeletu pettumus, kuigi Indrek Saar tv-s püüdis kelkida, et kõigi aegade parim tulemus Eesti lõikes, lol, vaadake Tallinna numbreid. Tundub, et see "erinevus rikastab" sõnum ei müü nagu eriti, pigem peletab eemale.

    Üks positiivne moment on ainult tänastes tulemustes, et sisuliselt Reform hääletati täielikult maha nii Tallinnas kui mujal.

    Oma PAF-i panustega jäin miinustesse, sest isegi Paet hävis Vakrale, kes olevat mingit meeletut isiklikku kampaaniat Nõmmel teinud. Veidi läksin ahneks ka, Paeti 1.25 tundus etem kui Ratase 1.15 või kellegi muu 1.20 ning kohe peale Paedi panuse tegemist hakkasingi kahtlema, kas oli ikka kõige targem see. Privador veidi kohutas ära, et Helmele Turay vastu rohkem ei võetud kui ainult 30 €, aga pärast avastasin, et sain ikka veel panustada Helmele. Turay kogus pooltuhat häält.

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #782
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Läks nagu läks.

      Aga wow @Narva, kuigi Ossinovski sõitis ETV debatis Stalnuhhinist korralikult üle ka, ning kidnlatsi on seal kõvasti tööd ka teinud.

      Jääb loota Ratase pukki saamist.

      Comment

      • pokkerisheriff
        Grinder
        • Oct 2011
        • 824

        #783
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Algselt postitas erplander Vaata postitust
        Tundub, et see "erinevus rikastab" sõnum ei müü nagu eriti, pigem peletab eemale.
        tundub et see su lemmikerakonna "mustanahalised eestis muud ei teegi, kui käivad naaberkülades riisumas ja vägistamas" sõnum müüb veel sitemini :(

        Comment

        • TaistoJ
          Grinder
          • Aug 2010
          • 787

          #784
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Algselt postitas erplander Vaata postitust
          EKRE ja vana Helme tulemus tundub täiesti seletamatu anomaalia. Uskusin, et vana Helme saab 3000+ häält, aga sai veidi üle 1000
          Oma PAF-i panustega jäin miinustesse.
          Loo moraal: Delfi kommentaariumit ei tasu uskuda.

          Comment

          • Karelkorm
            Grinder
            • Nov 2009
            • 856

            #785
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Politoloogiaeksperdid teadsid seekord paremini.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • erplander
              ekrelander
              • Oct 2008
              • 1029

              #786
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
              tundub et see su lemmikerakonna "mustanahalised eestis muud ei teegi, kui käivad naaberkülades riisumas ja vägistamas" sõnum müüb veel sitemini :(
              Järjekordne ehe näide tegelikust äärmuslasest, sest ei mina ega mu lemmikerakond pole kunagi midagi sellist väitnud.

              Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
              Politoloogiaeksperdid teadsid seekord paremini.
              O RLY, et siis täpsemalt millised eksperdid? Kõik ju ennustasid, et tuleb äärmiselt tasavägine võitlus ja RE + IRL + SDE kokku on reaalsed šansid lüüa kesikuid Tallinnas. Mis siis juhtus? Isegi kui VTK oleks künnise ületanud, poleks see aidanud.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #787
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                T*ra, see on küll karm tulemus päälinnas. Mida teha nüüd? Selles mõttes, et mujale ei taha end sisse kirjutada, imo see on vale. See on ju ebanormaalne, et osades jaoskondades läheb 90+% häältest keskile. Kuskil ei ole nii palju pensionäre/venelasi. Mis toimub?
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #788
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                  T*ra, see on küll karm tulemus päälinnas. Mida teha nüüd? Selles mõttes, et mujale ei taha end sisse kirjutada, imo see on vale. See on ju ebanormaalne, et osades jaoskondades läheb 90+% häältest keskile. Kuskil ei ole nii palju pensionäre/venelasi. Mis toimub?
                  põhjus laias laastus väga lihtne - kogu krossi huumor oli kasulik ainult IRL-ile, aga eestlastele tervikuna mõjus veel rohkem poliitikast eemaletõukavana (sealt madalam valimisaktiivsus). eedik ja leits tegid head kampaaniat vene lumpeni seas ja nende valijad olid kohal ja võibolla isegi veel enam neid. mõelge, kui magus komm on lasna umbkeelsele tiblale, kes ei ela eesti inforuumis, õigeusklik kirik ja tasuta ühistransport. intelligentset ja arukat venelast ka väga ei üritatagi püüda (viimase hetke kasparoviga vaevalt eriti saadi) ja ongi tulemus selline.

                  EKRE osas erplanter oled ainult sina ju su kaks mõttekaaslast üllatunud. 98% inimesi peab neid klounideks. muide - ei imesta üldse, kui see, et EKRE valimisreklaamid AINSANA peale Keski olid Tallinna TV-s, et eedik meelega soosis neid ja andis eetriaega, sest teadis, et nendele läinud hääl on nende hääl. igatahes erplander - sinna su hääl läkski nüüd.

                  Comment

                  • Skyline
                    Grinder
                    • Dec 2008
                    • 510

                    #789
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Algselt postitas erplander Vaata postitust
                    Üks positiivne moment on ainult tänastes tulemustes, et sisuliselt Reform hääletati täielikult maha nii Tallinnas kui mujal.
                    See veel puudu et Tartus ka kesk võimu üle võtaks, õnneks ei juhtunud seda.

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #790
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      ise andsin IRL-le(ei ole tallinnas) ja läks õigesse kohta(47,61% ja 10 kohta 21-st).

                      Comment

                      • Herbert Sammal
                        Jube Noob
                        • Jul 2013
                        • 165

                        #791
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Laias laastus on tõsiselt SUUR erinevus RE, KE, SDE ja IRL vahel lol. Imo on nende valijad need kõige suuremad konservatiivid, et jumala eest midagi ei muutuks.. las see sama sitt olla, igaks juhuks.

                        Comment

                        • pokkerisheriff
                          Grinder
                          • Oct 2011
                          • 824

                          #792
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Algselt postitas erplander Vaata postitust
                          Järjekordne ehe näide tegelikust äärmuslasest, sest ei mina ega mu lemmikerakond pole kunagi midagi sellist väitnud.
                          "... siis tehakse neile Virumaale keskus, nad hakkavad seal kohalikes külades käima varastamas, rüüstamas, vägistamas - sest täpselt seda nad teevad, muud nad ei teegi ..."
                          Last edited by pokkerisheriff; 21.10.13, 08:52.

                          Comment

                          • erplander
                            ekrelander
                            • Oct 2008
                            • 1029

                            #793
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                            "... siis tehakse neile Virumaale keskus, nad hakkavad seal kohalikes külades käima varastamas, rüüstamas, vägistamas - sest täpselt seda nad teevad, muud nad ei teegi ..."
                            See Martin Helme lause kirjeldab olukorda, mis tekiks massmigratsiooni lubamisel. Ja see on paraku reaalsus mitmetes Euroopa riikides. Nagu siin juba viidati, siis 70% eestlastest toetab selles Helme seisukohti, nii et siin ei tohiks olla nagu midagi klähvida:
                            Postimehe gallupi tulemus näitab, et enam kui kaks kolmandikku hääletanud lugejatest jagavad EKRE poliitiku Martin Helme eitavat suhtumist immigrantidesse ja mustanahalistesse.


                            Algselt postitas Herbert Sammal Vaata postitust
                            Laias laastus on tõsiselt SUUR erinevus RE, KE, SDE ja IRL vahel lol. Imo on nende valijad need kõige suuremad konservatiivid, et jumala eest midagi ei muutuks.. las see sama sitt olla, igaks juhuks.
                            Täpselt sama mulje. Paraku jah, poliitkultuuris ja meetodites polegi nende vahel erilist erinevust, tublimateks peetakse neid, kes rohkem valetavad, varastavad ja igal muul moel rahvast huiavad. Tundub täiesti Stockholmi sündroomina. Ja siis veel ei peeta paljuks haliseda nende üle, kes söandasid alternatiive valida. Keegi ei teadnud, kas nad ületavad künnise või mitte, Tartus ületasid nii Vabakund kui Isamaaline Tartu Kodanik, Tallinnas mitte. Tartu kohta ei kiunu hetkel keegi, et nende valik oleks võinud väga napilt tühja minna.

                            Comment

                            • erplander
                              ekrelander
                              • Oct 2008
                              • 1029

                              #794
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Delfi kommentaaride sõpradele veel üks:

                              Pettunud
                              21.10.2013 12:10
                              Läti riik käitub riigina....sovetiaegsed riigivastased kotimehed hääletada ei saa.
                              Nii peaks olema iga endast lugupidava riigi juures, et riiki vihkavatel kaabakatel pole sõnaõigust. LOJAALSUST meie riigis kahjuks ei nõuta.


                              --

                              Nii et tänage Lennart Meri, Mart Laari ja Siim Kallast, et meil need kotimehed nimelt saavad hääletada...

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #795
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Sain lõpuks tehtud PAF-is oma panused:

                                80 € @ Helme 1.35 (vs Turay 2.90)

                                20 € @ Anvelt 1.90 (vs Randpere 1.80)

                                30 € @ Paet 1.25 (võitja Nõmmel vs Vakra / Reinsalu / Sarapuu)

                                10 € @ Nestor 2.50 (võitja Põhja-Tallinnas vs Savisaar-Toomast / Yana Toom / Pakosta)

                                10 € Anvelt 12.00 (võitja Kesklinnas vs Kross / Pentus / Vitsut) - see Anvelti koef tõmmati kohe pärast mu panust 8.00 peale, Kross jäi 1.20, Pentus 4.00 ja Vitsut 6.00.
                                lol panin ka hunnik bette
                                Hävisin ühe betiga Paet Nõmmel. Vakrat alahindasin tüüp sai 2009 1k hääli, nüüd 4k ja veel nn "demokraadina"
                                Helme-Turay oli ka väike shokk, sest häälte vahe alla 2x.. Ilmselt EKRE pani strateegiaga puusse. Kas Mart Helmel oli mõtet üldse kesklinnas kandideerida, kui Kross-Anvelt jms kandideerivad. Martin Helme häälte saak mustamäel ca 1800 on isegi suht ok, kui mustamäel valivad kõik pm juba oma iidolit Ratast

                                Comment

                                Working...