Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • estdonk
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2011
    • 450

    #646
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kuku raadios hetkel linnapeakandidaadid. 1 on muidugi puudu

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #647
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      ekre on liialt parempoolne mu maitsele. hääl läheb irl või reformile siiski. pole veel kandidaatidega tutvunud.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #648
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
        ekre on liialt parempoolne mu maitsele. hääl läheb irl või reformile siiski. pole veel kandidaatidega tutvunud.
        wrong choice honey ..

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #649
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema



          not cool.

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #650
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Olles ka välismaal mõnda aega elanud ja igasuguseid värvilisi lähemalt näinud, siis neil ikka ilmselgelt on vahe sees. Mustade ja moslemite seas on sotsiaalsüsteemi ärakasutajaid ja kuritegelikku kontingenti kordades rohkem kui valgete või asiaatide seas. Poliitkorrektsus peaks sellist seisukohta muidugi rassistlikuks, aga tegelikult on see lihtne statistika. Ise ka kindlasti kontrollitava immigratsiooni poolt.

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #651
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Vsiu, eksid rängalt. Näiteks Rootsis väga suur enamus immigrante on siiski saanud jalad alla endale. Elavad seal mitmendat põlve, käivad tööl, maksavad makse ja on siiralt tänulikud Rootsi riigile.
              Et vältida süsteemi najal liugu laskmist, peab rakendama meetmeid ja imo see ongi koht, kus on tehtud palju möödalaskmisi.

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #652
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                Vsiu, eksid rängalt. Näiteks Rootsis väga suur enamus immigrante on siiski saanud jalad alla endale. Elavad seal mitmendat põlve, käivad tööl, maksavad makse ja on siiralt tänulikud Rootsi riigile.
                Et vältida süsteemi najal liugu laskmist, peab rakendama meetmeid ja imo see ongi koht, kus on tehtud palju möödalaskmisi.
                Rootsis on terved linnaosad kuhu mitte keegi, kaasarvatud politsei, ei julge sisse minna. Praegune süsteem meil töötab täiesti edukalt.

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #653
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                  Vsiu, eksid rängalt. Näiteks Rootsis väga suur enamus immigrante on siiski saanud jalad alla endale. Elavad seal mitmendat põlve, käivad tööl, maksavad makse ja on siiralt tänulikud Rootsi riigile.
                  Et vältida süsteemi najal liugu laskmist, peab rakendama meetmeid ja imo see ongi koht, kus on tehtud palju möödalaskmisi.
                  linki or ....

                  minu kogemus kohapeal järjest ca 7 kuud elades ja iga päev stockholmi erinevates osades sõites rääkis ikka midagi muud.
                  Last edited by vsiu100; 18.10.13, 10:58.

                  Comment

                  • donkament
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1945

                    #654
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Lääne-Euroopas liigutakse sellises suunas, et rahvus pole oluline ja pohui oled sa Saksamaal sakslane, türklane või neeger, kui sa oled riigi kodanik, siis on kõik korras. Seda suuresti sellepärast, et sakslane teab, milline hävitav jõud on rahvuslusel ja millistel eesmärkidel seda kasutada saab. Eesti vastupidiselt on läbi ajaloo pidanud vastu igasugu venestamislainetele ning on suutnud säilitada rahvuse, mis on väga oluline osa identiteedist. Kui Saksamaal liigutakse selles suunas, et inimese identiteedi osaks on olla Saksamaa kodanik, siis Eestis elanike jaoks on oluline olla eestlane. Ma ei näe mingit põhjust oma identiteeti igasugu murjanitega jagada, kes sisse rännates kiiresti paljunevad ja meie rahva välja suretavad. Lisaks muidugi kõik muud sotsiaalsed probleemid ja süsteemi kulul elamine. Mulle meeldib valge elukeskkond, mitte mingisugune multikulti. Kvalifitseeritud tööjõu sissetoomise vastu muidugi pole. Õnneks siiski praegu Eesti ei suuda pakkuda selliseid sotsiaaltagatisi, et neid siia elama meelitada, nii et praegu on üldises mõttes arutelu selle teema kohta mõttetu.

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #655
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                      Mustade ja moslemite seas on sotsiaalsüsteemi ärakasutajaid ja kuritegelikku kontingenti kordades rohkem kui valgete või asiaatide seas.
                      Tihti sisserändajad ei tea keelt, ega oska lugeda ja nemad ei saa aru mis selle toetuste süsteemi üldine mõte on. Nende kultuuris on lihtsalt see normaalne asi, et kui antakse, siis tuleb ka võtta.

                      Aasias ju osadel rahvastel on varastamine auasi, et kui tuleb külaline ja poeg suudab külaliselt midagi varastada, siis saab isalt kiita...

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #656
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Attempts to build a multicultural society in Germany have "utterly failed", Chancellor Angela Merkel says, calling on immigrants to learn German to integrate.


                        vast juba kõigil loetud, kuid siiski.

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #657
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                          Tihti sisserändajad ei tea keelt, ega oska lugeda ja nemad ei saa aru mis selle toetuste süsteemi üldine mõte on. Nende kultuuris on lihtsalt see normaalne asi, et kui antakse, siis tuleb ka võtta.

                          Aasias ju osadel rahvastel on varastamine auasi, et kui tuleb külaline ja poeg suudab külaliselt midagi varastada, siis saab isalt kiita...
                          Pakuks et sellised kombed on pigem Kesk-Aasia piirkonna rahvastele omane. Ma pidasin rohkem silmas Vaikse ookeani Aasiat. Sellised tulekski eemal hoida. Immigratsiooni eelduseks peaks imo olema ikka oskuste ja töötahte olemasolu + soov kohalikku kultuuri sulanduda või sellega vähemalt olulisel määral arvestada. Mitte nagu paljude eesti emigrantide puhulgi levinud suhtumine, et minu eksistentsi eest ei tasustata mind kodumaal piisavalt, järelikult kolin ära. Multikulti inimesed arvavad, et selliseid lontruseid peaks avasüli ootama, minu arvates ikka ei peaks.

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #658
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            tihtipeale tundub mulle, et need kõike avasüli vastu võtvad üli-liberaalse immigratsiooni pooldajad viljelevad moe-viisakust, proovides sellega näidata oma kaasaegsust ja ajaga sammu pidamist. reaalselt ollakse aga suhteliselt olukorra-kauged.

                            lisaks meenus rootsi emafirmas ühe divisjonijuhi vestlus(ei ole vaene lumpen, ca 60a härrasmees), kus ta rääkis, et rootslased tunnevad ka muret järjest süveneva olukorra üle ja vaatamata sellele, et soovitakse aidata jne saab järjest rohkematel rootslastel villand, kuidas nende heatahtlikust ära kasutatakse immigrantide poolt. haritud ja pikalt(kogu aeg) vabad olnud ühiskondades hakatakse aru saama(saksamaa, rootsi, inglismaa,....), et sellisel kujul ühiskonnakorraldus ei toimi.
                            me võiks sellest ju kohe aru saada ja selle etapi oma riigi arengus vahele jätta.
                            Last edited by vsiu100; 18.10.13, 12:03.

                            Comment

                            • mait47
                              Jube Noob
                              • Jul 2011
                              • 192

                              #659
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                  Mult küsitakse tihti, kuidas ma suhtun VIKi, Vabakunda ja teistesse mitteformaalsetesse ühendustesse. Mu vastus koosneb kahest osast: 1) suhtun väga positiivselt, sellised ühendused...

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #660
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                natuke ülevalpool juba panin, aga arukat asja võib mitu korda ka linkida :)

                                Comment

                                Working...