Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema
Ansip läks ilmaasjata keema ja hõõrus Klenskile pronksõdurit nii räigelt nina alla. See oli väga lame imo.
HAHAAA...Leito failis jubedalt :D
Ansip läks ilmaasjata keema ja hõõrus Klenskile pronksõdurit nii räigelt nina alla. See oli väga lame imo.
HAHAAA...Leito failis jubedalt :D
Comment